Заглушка для труб. Види заглушок, FB.ru

21.09.2015

заглушка для труб. Види заглушок

Довговічність будь-якого огорожі, огорожі залежить від багатьох факторів, один з яких — матеріал, використовує при будівництві. Не на останньому місці у списку витратних комплектуючих стоять заглушки. Вони бувають круглими, профільованими і часто використовуються при зведенні парканів з різних легких матеріалів: сіток, металевого і дерев’яного штахетника, профнастилу. Важливо подбати про герметизації пустотілих стійок, адже якщо в них затече вода або потрапить сміття, це може призвести до корозії металу. Дана проблема спочатку може позначитися лише на зовнішньому вигляді огорож, а через час і на його міцності.

Заглушка для труб буває пластикова та металева. Щоб уникнути корозії металу, на верхні частини стовпів краще встановлювати пластикові вироби. На відміну від металевих вони довговічні, майже не піддаються згубному впливу атмосфери, і коштують недорого.

Заглушки для профільних труб

Вони діляться на три типи:

  • Квадратні.
  • Круглі.
  • Прямокутні.

Заглушки для квадратних труб

Це пластикові вироби відповідної форми. Найпоширеніший розмір — 60х60 мм Ребра сходяться на конус, що значно полегшує монтаж. Така заглушка для труб застосовується на огорожах з дерева або профнастилу.

Заглушки для круглих труб

Така заглушка для труб являє собою деталь круглої форми з різним діаметром. Володіє декількома ребрами жорсткості, за допомогою яких фіксується на вершині стовпа. При їх виготовленні використовують високоякісний пластик, що володіє високими еластичністю.

Заглушки для прямокутних труб

Вони не дуже відрізняються від квадратних, крім наявності прямокутного перерізу. При установці огорож найбільш часто використовується заглушка для труб, розмір якої 40х60 мм. Це вважається стандартним розмірам на сьогодні. Виготовляються з конусовидними і прямими ребрами жорсткості.

Переваги пластикових заглушок

Заглушка для пластикової труби встановлюється дуже швидко і просто. Безліч будівельних магазинів пропонує найрізноманітніший асортимент кольорів і розмірів. Купівля таких виробів — це оптимальне рішення при закладенні опорних стовпів при будівництві огорожі різного призначення. Вони дозволяють захищати опорні стовпи забору від корозії і атмосферних опадів і надати огорожі красивий закінчений вигляд. Більшість людей, оцінивши легкість монтажу і естетичний вигляд пластикових виробів, встановлюють на стійки огороджень, що позитивно позначається на термінах експлуатації металу.

В будь-якому інтернет-магазині ви знайдете величезну кількість модифікацій заглушок. В каталозі можна знайти круглі, прямокутні, квадратні, різних розмірів, форм і кольорів. Багато також пропонують різні комплектуючі для огорож і парканів: металеві лаги і їх власники, матеріали для заповнення огорож, стовпи і багато іншого. Безсумнівна перевага заглушок, виготовлених в заводських умовах — міцність, доступність і можливість встановити їх самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.

Короткий опис статті: заглушка для труб Довговічність будь-якого огорожі, огорожі залежить від багатьох факторів, один з яких – матеріал, використовує при будівництві. Не на останньому місці в списку витратних комплектуючих стоять заглушки для труб. Вони бувають круглими, профільованими і часто використовуються для зведення парканів з різних легких матеріалів. заглушка для труб заглушка для пластикової труби заглушки для профільних труб

Джерело: заглушка для труб. Види заглушок — FB.ru

Також ви можете прочитати