Як правильно затерти шви не забруднивши штучний камінь. ? Лицювальна

12.08.2015

Як правильно затерти шви не забруднивши штучний камінь.

Як швидко і правильно затерти декоративний штучний камінь не забруднивши його.

Що таке кольоровий та для чого вона служить?

Затірка — це багатокомпонентний склад, який призначений для гідроізоляції швів штучного декоративного каменю. Затирка застосовується як всередині, так і зовні приміщення. Випускається в сухому вигляді, затирка буває базової білої та сірої кольору, а при додаванні колера може мати різноманітні кольори.

Затирка виконує функції гідроізоляції торців плитки, оберігає декоративний камінь від різких впливів перепаду температур і вологості. А також виконує декоративну функцію і завершення цілісної композиції. Висока якість матеріалу надають затірці міцність, високу адгезію до основи, високу стійкість до вицвітання і вологостійкість. Це склади на основі цементу, тому затирка має хорошу сцепляемость з штучним декоративним каменем, так як до складу каменю теж входить цемент. Наші затирочні суміші застосовують для швів шириною від 0,8 — 1,2 див. до 1,5-3см.

Для затирання швів вам знадобиться:

1) Затирочна суміш «White Hills» потрібного вам кольору.

2) Плоска кисть з довгою жорстким ворсом.

3) Шпатель з шириною, у вузькій його частині — необхідна ширина шва.

4) Губка.

5) Будівельний шприц або будівельний конусоподібний пакет.

6) Відро чи будь-яка ємність для замішування затирочного складу.

7) Вода.

Дуже часто задають питання: А як правильно і акуратно зробити розшивку швів декоративного каменю, так що б не забруднити штучний камінь? У даній статті ви знайдете відповідь на це питання.

Отже:

В ємності розвести суху суміш з чистою водою з розрахунку 0,18-0,20 л води на 1кг суміші. Дати настоятися хвилин п’ять. У цей час потрібно шеткой очистити шов від пилу і бруду. Це робиться для того, що б затирка щільно і грунтовно розташувалася між декоративним каменем.

Наступний етап цієї роботи — будівельного пістолета або конусоподібного пакету зрізати край наконечника або край пакета, діаметр зрізу повинен бути не більше ширини шва. Заповнити затирочні складом шприц або пакет. Потім повільно видавлювати затірку, заповнюючи їй шви. Затирка у швах буде хвилястою і негарною. Щоб надати швах натуральний і природний вигляд, затірку, яка лягла в шов хвилями, як крем на торті, необхідно розрівняти.

Дуже важливий момент — якщо почати розрівнювати затірку відразу після заповнення нею шва, то можна непоправно забруднити торці і краю оздоблювального каменю. Тому після заповнення шва затіркою і розрівнюванням затірки в самому шві, має пройти приблизно 15-20 хвилин. Це потрібно для того, щоб мокра затирка віддала частину вологи, що знаходиться в ній і трохи заветрилась, тоді її можна буде розрівняти не боячись вимазати облицювальний камінь.

Коли вона злегка схопитися її потрібно розрівняти ( провести вузьким шпателем вздовж шва, утрамбовуючи її). Шов заповнюють в залежності від бажаного результату ( на половину або на всю його глибину). В залежності від заповнення кладка декоративного каменю буде набувати більш виражену або максимально згладжену фактуру.

Далі потрібно відчистити краю і торці штучного каменю (поки ще затирка волога) плоскою щіткою з жорстким ворсом надлишки затірки. Всю цю роботу потрібно робити акуратно, що б не забруднити декоративний камінь. Якщо все-таки камінь забруднився, його потрібно зачистити вологою губкою, інакше пляма в’їсться в камінь і зовнішній вигляд буде зіпсований.

Ну от напевно і все, приємних Вам вражень від красиво покладеного декоративного каменю.

Короткий опис статті: декоративний цегла Лицювальна й обробний камінь його вибір в нашому магазині достатній для того, щоб обробити стіни вашого будинку як зсередини так і зовні. Штучний камінь-це наш коник! Телефонуйте (495) 589-49-83 і ви залишитеся задоволені! оздоблювальний камінь, облицювальний цегла, облицювальний камінь, декоративний камінь, штучний камінь, фасадний камінь, декоративний цегла, фасадна цегла

Джерело: Як правильно затерти шви не забруднивши штучний камінь. ? Лицювальна й обробний камінь

Також ви можете прочитати