Як побудувати туалет на вулиці на дачі своїми руками: креслення

24.09.2015

Види туалету для дачі

На облаштованій власної дачі, в якій є будинок у приватному дворі на фото і практично є можливість проживати, краще мати 2 туалети, один з яких перебував у будинку, а другий на дачній ділянці. Туалет або курінь в будинку, як показано будівництво на відео, комфортно застосовувати в нічний час або в негоду. Вуличний варіант є чудовою спорудою в селі для використання за призначенням вдень. Такий сільський туалет на відео додасть ділянці особливий колорит.

Туалети на дачі поділяються на наступні види:

 1. Вуличний туалет, для якої необхідно вигрібати яму

Ця конструкція користується особливим і душ теж попитом серед садівників досить давно. Така конструкція на приватній ділянці є вигрібною ямою, глибина якої близько 1,4 метра, а зверху розташовується будиночок. Нечистоти в ямі на подвір’ї будинку з часом накопичуються і самі розкладають.

Як побудувати туалет на дачі — схема дачного туалету

Пудр — клозет це відмінний варіант з душ для дому. в якому поруч розташовується вода. Тут не потрібні вигрібні ями. Замість такої тари застосовується відро. встановлюється під стільчик. Після того як ємність заповнюється. її дістають і спорожняють в спеціальні компостні поглиблення. З плином часу нечистоти. які пересипані торфом. стають відмінне добриво. що є можливість застосовувати на присадибній ділянці біля будинку. Тому що в приватному будинку. як і сарай. завжди знадобляться такі добрива для посадки різних квітів і рослин .

 1. Люфт-клозет

Ця споруда представляє собою герметично підібране поглиблення, очищається за допомогою асенізаційної техніки. Головним чином люфт — клозет встановлюють у будинку біля с зовнішньої стіни .

Звичайна кабінки можна побудувати з посудом. куди зливають мікроорганізми для переробки нечистот. Найімовірніше. найлегший метод облаштування такий сільський споруди на дачі. З-за того, що в приватному будинку нічого не варто. щоб його встановити – можна придбати біотуалет будь-яких форм .

Вибір місця для розміщення дачного туалету

Для того щоб правильно розмістити сільський туалет у себе на дачі є деякі обмеження і побудувати ви зможете в мінімальний термін. Відстань від такої будівлі до води повинна бути близько 24 метрів. Це може бути, наприклад, озеро. Якщо розташування вашої дачі під певним кутом, то таку споруду потрібно встановити нижче джерел води. Таким чином можна запобігти надання стоків у питній воді.

Сільський дачний туалет

Важливий момент: прийміть до уваги, що джерело і ваших сусідів повинен перебувати на певній відстані т вашої будівлі.

Відстань від будівлі до льоху має становити близько 11 метрів. А літній душ повинен знаходитися на відстані приблизно 7 метрів. Якщо у вас на дачі є місця, де ви утримуєте тварин, то вони повинні бути на відстані один від одного близько 3,5 метра. Стовбурові дерева повинні знаходитися на відстані близько 3 метрів, від чагарнику близько метр. Відстань від огорожі до будівлі має становити близько метр. Крім того, неодмінно потрібно врахувати роза вітрів під час вибору ділянки. Двері в будівлю не повинна відкриватися в напрямку ваших сусідів.

зверніть увагу, що під час вибору ділянки під курінь або сарай потрібно правильно орієнтуватися на будівлі як на території у вас на дачі, так і на сусідських. Це правильно слід врахувати і при деревах, і сараях і так далі. Якщо вашої дачі відмінно підходить пудр-клозет, то всі зазначені вище особливості вас не стосуються, тому що це зовсім інша споруда. Один момент доведеться все-таки взяти до уваги при будівництві: троянда вітрів і комфортність застосування споруди за призначенням.

Етапи будівництва туалету для дачі

Розглянемо детальніше всі етапи того, як побудувати туалет на дачі на вулиці з дощок своїми руками:

 1. Спочатку слід скласти креслення для дачної куреня

Облаштування дачного туалету

Робити туалет своїми руками нескладно. але креслення скласти слід неодмінно. щоб для будь-яких деталей був вказаний свій розмір. Саме з — це пудр — клозет не має выгребное поглиблення. креслення буде мати лише споруда як туалетний будиночок .

Розміри споруди для вашого саду необхідно підібрати таким чином, щоб їм було комфортно користуватися за призначенням. наприклад, стандартний варіант має розміри: завширшки 1,4 метра, в глибину — близько метра, у висоту — приблизно 2,1 метра. Розміри можна збільшити, якщо цього потребують розміри споруди. Виготовити таку споруду можна з цегли чи дощок. Наприклад, курінь з цегли є більш надійною конструкцією. Тому більшість садівників віддають перевагу конструкції з цегли. Крім того, курінь з цегли є більш стійкою конструкцією. І для того, щоб побудувати з цегли не потрібні великі витрати. Також популярний і дерев’яний курінь. Порівнюючи цегляний, дерев’яний туалет, вони мають кожний свої переваги. Дерев’яний курінь можна обшивати допомогою металопрофілю. Або ви можете дерев’яний курінь обшити шифером. Креслення також повинен включати всі вище перераховані моменти. Прийміть до уваги, що навіть матеріал для виготовлення споруди потрібно вказати у вашому креслення. Креслення також повинен включати всі поруч розташовані споруди, приміром, душ.

Цегляний туалет

 1. Фундамент для туалету

Споруджувати дачний туалет своїми руками є нескладним процесом, який потрібно почати з укладання фундаменту. Можна скористатися стрічковим фундаментом. Насправді це навіть зайве у вашому креслення для побудови, зокрема, якщо потрібно побудувати туалет своїми руками з дощок. Креслення показано, що опору для будови можна зробити наступним чином: або закопати стовпи-опори у яму, ще один варіант — викласти по території цегла або бетонний блок. Також необхідно врахувати і душ, який буде розташовуватися в будівництві.

Як стовпи-опори можна скористатися дерев’яними брусами або колодою, таким чином конструкція, де є і душ, буде більш міцною. Також можете вибрати наступний варіант: можете побудує сарай, в якому є дум і туалет. Такий сарай буде універсальним варіантом для вашого саду. При цьому сарай також стане в нагоді для зберігання інвентарю для робіт на ділянці. Сара завжди буде вам корисний. А душ у ньому просто бажаним варіантом для будь-яких господарів.

Складові дачного туалету

Етапи закладки фундаменту:

 • Спочатку необхідно здійснити розмітку території. Дуже важливо правильно зробити кути будівлі. Для роботи беруться приблизно чотири азбестоцементних труб. діаметр яких близько 140 мм і змазують їх за допомогою бітумного типу мастики .
 • У щілинах такої споруди необхідно викопати свердловини і заглиблення для труб. які потрібно викопати на 60 сантиметрів один від одного . На відстань близько 1 / 3 труб їх потрібно заливати за допомогою бетонних розчинів .
 • Ретельним чином ущільнюємо суміш з бетону. щоб не утворилися повітряні бульбашки. У внутрішню область труб кладемо стовпи — опори з дерева .
 • Таким чином. можна їх закріпити. зверху кладемо розчин з бетону. Стовпи — опори в цьому варіанті можуть бути вертикальною областю каркаса. Крім того. потрібно весь час перевіряти. щоб знаходження цих стовпів виявилося рівним .

Як бачите початку того, як побудувати туалет на дачі, у якого є і душ, дуже легко. Розглянемо етапи будівництва.

 1. Каркас вуличного туалету

Креслення дерев’яного туалету

Каркас повинен складатися з наступних конструкцій:

 • 4-ох вертикальних несучих опор.
 • Обв’язки даху споруди. Поздовжньо розташовані бруси повинні розташовуватися за територію корпусу споруди приблизно на 35 сантиметрів.
 • Обв’язка на висоті стульчака. В основному побудувати каркас такої споруди починається з обв’язки брусів до стульчаку. Відстань стульчака від фундаменту має становити близько 38 сантиметрів.
 • Конструкція для кріплення дверей. Вона складається з двох вертикальних опор висотою близько 1,9 метрів і горизонтальної перемичкою зверху на цій же висоті.

Далі зводити туалет, у якого також є зручні душ, полягає в тому, щоб обшивати її каркасом. Тому що їх побудови дерева завжди популярні допомогою свого гарного зовнішнього вигляду, комфортабельності.

 1. Обшивка каркаса

Для обшивки всієї конструкції будівлі необхідно обшити їх за допомогою дерев’яних дощок, яку товщиною близько 20 мм, при цьому їх необхідно максимально щільно підганяти один на інший. Розташування дощок потрібно вертикальне. Бо дах знаходитиметься під нахилом до задньої області стіни. Матеріалом для обшивки можна вибрати будь-який, приміром, шифер. З такими матеріалами набагато краще працювати, тому що необхідно буде лише кілька аркушів для задньої і двох бічних сторін конструкції. Однак у подібному спорудженні менш зручно розташовуватися, ніж у дерев’яних.

На задній ділянці стінки споруди потрібно побудувати дверцята. В основному таку дверцята прийнято робити на всю область задньої стіни, висота якого становить приблизно 38 сантиметрів. Закріплювати її слід на спеціальних петлях.

 1. Дах будівлі

такий Дах будівлі покривають таким же матеріалом, що і вся споруда. Щоб вона повністю зливалася зі стилем всієї споруди. Тут теж можна скористатися листами профнастилу. В даху потрібно зробити дірки для того, щоб відводити вентиляційну трубу, яку потім необхідно ретельно герметизувати.

 1. Встановлюємо двері

Для установки дверей, вам потрібно буде зробити декілька петель. З обох боків дверей потрібно зробити засувки, щоб можна було закрити її і не відкривалася.

Оцініть статтю:


2 Голосів: 5,00 5)

Короткий опис статті: побудувати туалет на дачі Розглянемо, як побудувати туалет на дачі на фото своїми руками. Розглянемо також, які матеріали можуть стати в нагоді для такої споруди. Вибір місця для Як побудувати туалет фото відео своїми руками,дак побудувати туалет на дачі,відео,руками,своїми,туалет,фото

Джерело: Як побудувати туалет на вулиці на дачі своїми руками: креслення і схеми :фото, відео

Також ви можете прочитати