ВКФ Нафтогазове обладнання, нержавіюча Безшовна труба ГОСТ 9941-81

22.09.2015

нержавіюча Безшовна труба ГОСТ 9941-81

Трубопровідна арматура має велике різноманіття типів і модифікацій і розділяється по області застосування, функціональним призначенням (виду), за конструктивними типами, залежно від умовного тиску робочого середовища, за способом приєднання до трубопроводу і герметизації. Ми пропонуємо високоякісні нержавіючі відводи крутовигнуті за низькими цінами в Москві.

Металева труба нержавіюча гост 9941 81 застосовується в багатьох галузях російської промисловості і сільського господарства. Більше того, така труба нержавіюча безшовна з цього ГОСТу може використовуватися в суднобудівної промисловості, про що свідчить Акт про визнання виробника Регістру морського судноплавства Росії.

зовнішній Діаметр труби становить від 5 до 95 мм.

Площа перерізу стінки труби буває від 0,2 до 8,5 мм

Виріб виготовляється в трьох класах точності, таких як:

· звичайна,

· підвищена

· висока.

Різниця у зарахуванні до того чи іншого класу точності полягає в максимальних відхилень за розмірами діаметру і стінки труби.

Максимальні відхилення по діаметру складають зазвичай при невеликих і середніх діаметрах труб ± 0,3 — 0,5 мм, при великих ± 1,2 — 1,4%, а екстремальні похибки по стінці прямо пропорційні площі перерізу труби і збільшуються, залежно від товщини стінки.

Одним з основних виробів такого виду служить труба 12х18н10т гост 9941 81. крім якої, для виробництва такої продукції використовується ще кілька видів легованих сталей.

Така труба безшовна гарячодеформована виготовляється з різних лінійним параметрами, в тому числі по довжині — від 0,75 до 12,5 м. Крім того, технологія виробництва передбачає надання таких властивостей виробів, як підвищена стійкість до механічних деформацій, протидія корозійних процесів і стійкість до впливу хімічно активного середовища.

По каталогу додаткових поставок може бути виготовлена труба нержавіюча гост 9941 81, де контролю піддаються механічні властивості труби, параметри виробу по діаметру і стінці при температурі 350 градусів за Цельсієм, а також стійкості продукції до різних типів деформації.

Хімічний склад

Хімічний склад сталі, з якої виготовлено безшовна труба гост 9941-81. повинен відповідати вимогам Держстандарту РФ, викладених у позиції ГОСТ 5632-72. Так, у виробах з сталі 12Х18Н10Т має міститися до 0,12 % вуглецю, 0,8 % кремнію Si, 2% марганцю Mn, близько 18 % хрому Cr, близько 12 % нікелю Ni, і в невеликих кількостях сірку, фосфор і титан. В інших марках сталі допускається додавання молібдену Мо і ванадію V.

Використання труб в нафтогазовому комплексі

Нержавіюча труба сталева безшовна знаходить широке застосування в нафтогазодобувної та споріднених з нею галузях промисловості, де хімічні та фізичні властивості труб такого типу стають просто незамінними. Використання таких виробів в екстремальних погодних і кліматичних умовах, в хімічно активному середовищі дозволяє досягти запланованих результатів. Крім того, експлуатація таких виробів проходить при можливих частих деформаціях металевих поверхонь трубопроводу. Високі додані властивості металу дозволяють зберегти вироби в працездатному стані.

Короткий опис статті: труба нержавіюча безшовна Оптові поставки безшовної нержавіючої горячедеформированной труби ГОСТ 9941-81 від Виробничо-Комерційної Фірми «НАФТОГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ» за адекватними цінами труба нержавіюча гост 9941 81, труба 12х18н10т гост 9941 81, труба нержавіюча безшовна, безшовна труба гост 9941-81, труба сталева безшовна, труба безшовна гарячодеформована

Джерело: ВКФ «Нафтогазове обладнання» — нержавіюча Безшовна труба ГОСТ 9941-81

Також ви можете прочитати