Використання декоративного каменю в сучасному інтерєрі передпокою і вітальні.

14.08.2015

Галерея
Матеріали
Оздоблення коридору каменем і її особливості.

Оздоблення приміщень декоративним каменем стає все більш популярною. Вже багато людей оцінили це. Декоративний камінь додасть будь-якому приміщенню індивідуальності, чарівності, шарму і неповторності. Варто зауважити, що обробка приміщень каменем — досить витратний вид облицювання, але воно того варто. За допомогою декоративного каменю приміщення виглядає багатше і затишніше.

Використовуючи декоративний камінь, можна проявити власну фантазію, ставши дизайнером власної квартири або офісу. Цей облицювальний матеріал представлений в широкому асортименті різних кольорів і фактур. Декоративні камені небагато важать, що робить їх універсальними у застосуванні як в квартирі, але і в своєму будинку. Декоративний камінь чудово поєднується з плиткою, натяжними стелями. ліпним декором і навіть шпалерами. Це дає можливість комбінувати матеріали, використовувані для обробки.

Подібне декорування підходить для будь-якої кімнати. Відмінно виглядає оздоблення коридору декоративним каменем. Передпокій і коридор, безумовно, є одним з важливих місць при зустрічі гостей, адже саме з них починається складатися думка людей про квартиру і її господаря. Як правило, декорування саме цієї частини квартири дається найважче, але це цілком здійсненне завдання. Необхідно також згадати про те, що оздоблення передпокою міської квартири, приватного будинку відрізняються, але так чи інакше вона повинна вирішити одне завдання — створити затишний і стильний інтер’єр.

Оздоблення коридору декоративним каменем — не дешевий вид облицювання. Але завдяки ньому стіни набувають респектабельний багатий вигляд. Декоративним каменем можна покрити такі поверхні як бетон, цегла, дерево, металеві конструкції і т. п.

Перш за все, необхідно підготувати підставу. Для цього необхідно позбутися від старих шарів штукатурки, плитки або шпалер. Також необхідно вирівняти поверхню, якщо є нерівності з перепадом більше 5мм, оштукатурив і заґрунтувати необхідну поверхню.

Після того як поверхня підготовлена, необхідно виконати розмітку стіни, щоб закріпити на ній маякові камені. Виконуючи розмітку необхідно враховувати висоту плінтусів і карнизів.

Потім необхідно зробити контрольну мітку. Підійде абсолютно будь-який кут коридору. Висота вибирається довільно. Щоб мітка була нанесена рівно, необхідно використовувати водяний рівень або лазерний нівелір. Після нанесення позначки, необхідно по ній розмітити інші.

Далі вимірюється відстань між контрольною міткою і першим рядом каменів. Можна також встановити ризики або забити цвяхи по кутах, на них буде натягатися канат. Можна укладати декоративні камені впритул. Камені укладаються рівними горизонтальними рядами. Клей на поверхню стін або каменів наноситься за допомогою шпателя-гребінки.

Останнім етапом декорування є затирка всіх швів. Процедура виконується лише після того, як клей схопитися — через двадцять чотири години. Для шпаклівки використовують спеціальний затиральний складу.

Своїми руками
Етапи проведення укладання каменю своїми руками.

В першу чергу необхідно підготувати облицювальну поверхню. Для цього доведеться повністю видалити старі оздоблювальні матеріали. Потім поверхню обстежується на наявність дефектів у вигляді тріщин, виїмок, сколів, які видаляються з допомогою скріплюють розчинів. У тому випадку, якщо перепад поверхні становить більше п’яти міліметрів на один квадратний метр площі, то таку стіну доведеться проштукатурить. Але навіть після цього її ще раз обробляють шаром шпаклівки, яка доводить поверхню до максимального рівня рівності. І штукатурний, і шпаклювальний шар обов’язково обробляються грунтовкою.

Другий етап можна назвати розмічальних. Багато досвідчені майстри виробляють укладання без будь-яких розміток, використовуючи тільки будівельний рівень. Новачкам це не завжди під силу, тому рекомендується зробити розмітку на стіні і встановити маячкові камені, які будуть служити орієнтирами для кладки. Для цього необхідно встановить мітку в будь-якому кутку кімнати, звідки почнеться процес. Потім за допомогою рівня або лазерного нівеліра необхідно встановити точно такі ж мітки і найближчі, тобто сусідні, з’єднати шпагатом на рівні першого ряду.

Використання декоративного каменю в сучасному інтерєрі передпокою і вітальні.
до Речі, укладання каменю можна за технологією починати зверху вниз або знизу вгору, це не принципово. Тут важливо почати кладку з кута. Але більшість майстрів воліють укладати знизу, це просто зручно. Важливо точно дотримуватися товщину плінтусів і карнизів.

Наступний етап — це кладка самого оздоблювального матеріалу. Тут багато чого буде залежати від товщини матеріалу. Якщо цей розмір достатньо великий, то доведеться використовувати розчини на основі клею, що наноситься на зворотну сторону каменю за допомогою зубчастого шпателя. Якщо товщина використовуваних каменів не велика, то підійде і клей типу «рідкі цвяхи».

Перед укладанням їх необхідно розсортувати за колірним відтінкам, тому що в кожній партії камені можуть відрізнятися. Потім розкладіть їх на підлозі, таким чином, в якому порядку кожен елемент буде покладений на стіну. Це просто полегшить процес.

Потім на зворотну сторону наноситься клей, і камінь притискається до стінової поверхні. Його обов’язково перевіряють рівнем і, якщо є необхідність, відразу ж підправляють. Камені укладаються встик один до одного. Таким образів укладається перший ряд, за ним у тій же послідовності і наступні ряди.

Штучні оздоблювальні матеріали добре піддаються обробці, тобто їх можна відрізати, зламати або підпиляти. Тому підігнати камінь під точний розмір не представляє великої праці. Для цього його можна відрізати ножівкою по металу або підробити плоскогубцями, відкушуючи невеликі частини.

Після повної укладання всієї оброблюваної поверхню, є необхідність залишити обробку на двадцять чотири години на просушку. І лише після цього можна затерти шви між ними. Для цього використовується спеціальний розчин, виготовлений на основі затирочного складу.

Ось таким чином можна зробити оздоблення передпокою каменем і створити прекрасний, затишний і неповторний інтер’єр. Як бачите, провести роботи по укладанню цього матеріалу не так вже й складно. Тут дуже важливо правильно підійти до виконання всіх робіт і точно дотримуватися всі стадії або етапи цього процесу.

Короткий опис статті: декоративний цегла декоративний камінь, камінь в інтер’єрі, камінь в передпокої, в інтер’єрі передпокою, камінь, декоративний, передпокої, в інтер’єрі, в передпокої, фото, камінь, декоративний камінь в передпокої

Джерело: Використання декоративного каменю в сучасному інтер’єрі передпокою і вітальні. | рекомендації, зроби сам, креслення, статті

Також ви можете прочитати