Вартість цегляної кладки стін. ДЕШЕВО тут!

30.09.2015

Вартість цегляної кладки стін

Одним з найбільш важливих питань при здійсненні ремонтних або будівельних робіт є вартість цегляної кладки. тобто матеріалу і самих робіт. Безсумнівно, дуже багато факторів впливають на вартість кладки цегли. Велику роль тут відіграє складність і різновид кладки, обсяг роботи і терміни виконання.

Як формується вартість цегляної кладки?

Складність цегляної кладки. Само собою разуміється, що чим складніше кладка, тим дорожче вона буде коштувати. Більшою мірою, це зауваження можна віднести до фасадних робіт, які вимагають «лицьовій» кладки з розшиванням швів. У разі, коли цегляна кладка включає в себе велику кількість складних архітектурних елементів, вартість буде залежати від виробництва кожного елемента або ж виробництва 1-го м 2 фасадної кладки.

Вартість цегляної кладки стін. ДЕШЕВО тут!

Обсяг . При збільшенні обсягу виконаних робіт вартість цегляної кладки буде відповідно знижуватися. Внаслідок цього, з метою економії коштів, при великомасштабному будівництві котеджу або будинку, необхідно найняти бригаду кваліфікованих мулярів, які виконають цегельну кладку протягом одного будівельного сезону. Для мулярів вигідно залишатися на одному ділянці як можна довше, так як є гарантія забезпечення роботою на тривалий термін.

Вид матеріалів. На величину вартості «лицьовій» кладки, неодмінно буде впливати вид будівельного матеріалу. У разі застосування звичайного, стандартного по розміру цегли, будівельні роботи будуть оцінені приблизно на 20% вище, ніж при використанні «полуторного» цегли.

Прокраска цементного розчину. Якщо в будівельний розчин додаються фарбувальні добавки, величина вартості «лицьовій» кладки збільшується, відповідно від 50 до 70%, у зв’язку з ускладненням і уповільненням робіт при застосуванні «прокрашенного» розчину.

Зручність роботи виробництва . наприклад, коли цегляна кладка виробляється без використання спецтехніки та спецприспособлений (розчинна мішалка, автокран), величина вартості виробництва 1-го метра вийде майже в 2 рази дорожче. Слід зауважити, що в зимовий період часу ціна за цегельну кладку знижується приблизно на 10 – 20%, у порівнянні з аналогічними роботами навесні і влітку. Причиною цього є простою бригад мулярів в зимовий сезон.

Піднімаючи питання вартості кладки цегли, необхідно знати, що ціна робіт за «лицьовій» кладці становить близько 800 руб./ м 2 , а за «чорнової» внутрішньої кладці близько 1800 руб./ м 3 .

Цегляна кладка є саме тим видом робіт, на якому не рекомендується економити. Тому не слід використовувати низьку марку цегли і будівельного розчину, закуповувати неякісні будматеріали без супровідних документів, що підтверджують маркування та їх властивості.

Короткий опис статті: скільки коштує цегла Наша компанія професійно займається цегляною кладкою стін для котеджів. Вартість цегляної кладки у нас починається від 800 руб/м2. Вимагайте знижки! вартість цегляної кладки

Джерело: Вартість цегляної кладки стін. ДЕШЕВО тут!

Також ви можете прочитати