Ванна кімната і туалет: фото, Дизайн ванної

03.10.2015

Ванна кімната і туалет: фото

Змінити інтер’єр ванної кімнати і туалету — відмінна ідея. Але одними аксесуарами можна і не обійтися: захочеться більш радикальних змін.

Ванна кімната і туалет: фото

найпростіше — це покласти нову плитку на одній стіні. Наприклад, якщо вся ванна кімната біла, то одну стіну, до якої прикріплена сантехніка, можна викласти яскравою плиткою. Знадобиться спеціальний клей для керамічних плит, з ним буде менше будівельного пилу.

Для фарбування стін та стелі

Щоб ванна кімната була охайною і виглядала нової, іноді досить освіжити фарбу. Це можна зробити і без залучення майстра. Купіть матову емульсійну фарбу для ванних кімнат. Обов’язково вологостійку. Розраховуйте витрата так: приблизно 1 літр фарби на 14 м2.

Ванна кімната і туалет: важливі дрібниці

Вони створюють стиль і атмосферу. Навіть скромна ванна може перетворитись в елегантну і оригінальну, якщо правильно підібрати елементи декору.

Туалетні приналежності, рушники, килимки дуже важливі в декоруванні ванної кімнати. Перш ніж купувати ці предмети, придумайте, якого стилю і кольору вони повинні бути. Плануючи інтер’єр, не забудьте також про фантазійних деталях, і зовсім не обов’язково, щоб вони мали якесь практичне застосування, головна їх функція — прикрашати.

Забавні світильники, оригінальні підвіски або аплікації створять чудову атмосферу. Головне — вміло їх підібрати і скомпонувати в єдине ціле.

Якщо ви розгубилися у виборі цих союзників краси і не можете вирішити, чи будуть вони добре виглядати і відповідати плитки на стінах ванної, порадьтеся з фахівцем. Зараз у багатьох магазинах меблів та аксесуарів є дизайнер-стиліст.

Ванна кімната і туалет: дизайн

Важливо визначитися з кольором. Багато що залежить від смаку, проте не можна ігнорувати і певні традиції. Бажано, щоб колір ванної кімнати поєднувався з колірною гамою квартири в цілому. Рекомендується використовувати пастельні тони: бежевий, блакитний, рожевий, зелений.

Середземноморська розкіш

Дрібний кахель кольору морської хвилі чудово поєднується з деталями зі світлого коркового дерева і аксесуарами з морськими мотивами. Загальну картину доповнюють сонячні відтінки. В такій ванній кімнаті ви відчуєте себе на морському курорті!

Соковита жива зелень і жовтий-зелений колір не тільки додадуть радісний вигляд суворої білої ванній кімнаті, але і неодмінно піднімуть настрій з ранку і подарують енергію.

Лазурне настрій

Бірюза і чарівна блакить чудові кольори, які ніби спеціально створені для оформлення ванної кімнати. Вони добре поєднуються з плиткою білого кольору.

Деревна казка

Дерево і лоза створюють у ванній відчуття тепла. Залишилося тільки прикрасити кімнату деталями зі скла і металу — і готова сама затишна і ультрасучасна ванна кімната.

найголовніше у ванній кімнаті — звичайно ж, ванна. Сучасні магазини сантехніки здатні задовольнити навіть найвибагливіші фантазії покупців, починаючи від форми ванни і закінчуючи її кольором. В цьому розмаїтті пропозицій головне — не забути, що ванна повинна поєднуватися з кольором умивальника. Це правило!

Не менш важливий в інтер’єрі ванної кімнати і туалету — світло. Крім верхнього світла, бажано встановити світильники над дзеркалом, а також над умивальником.

Ванна кімната і туалет: 35 фото

Короткий опис статті: фото туалетної кімнати

Джерело: Ванна кімната і туалет: фото — — Дизайн ванної

Також ви можете прочитати