Вага силікатної цегли

13.04.2017

Вага силікатної цегли

Силікатна цегла є другим за популярністю після червоної керамічної. Виготовляється такий білий цегла з повітряної вапна, кварцового піску і води, а його вага безпосередньо залежить від форми. найважчий — це повнотіла полуторна, а найбільш легкий — одинарний повнотіла.

Зміст

Яку вагу має силікатна цегла

Дане силікатне виріб має масу близько 4-х кг, а вага однієї цеглини коливається в залежності від описаних вище різновидів і структури цього будівельного матеріалу. Саман, за рахунок наявних порожнин, має більш низький обсяг, а отже, і вага в порівнянні з більш важким повнотілою виробом. Цегла силікатна полуторна цегла важить рівно 4 кг, а одинарний – 3,2 кг

Вага силікатної цегли одинарної в полнотелом виконанні становить 3,6 кг. а полуторного повнотілої — 4,8 кг

При проектуванні і будівництві будівель важливим показником є питома вага кладки цегли, інакше кажучи – вага одного метра кубічного кладки, що враховує вагу розчину. Даний параметр серйозно впливає на конструкцію фундаменту, а також на вагу будови. Питома вага кладки з цегли, залежить, як правило, від ваги цегли, має розкид від 600 до 1800 кг/м3. (див. Вага 1 м3 цегляної кладки )

86 Курсів ЄШКО, європейське дистанційні освіта у вас вдома!

На наведеній вище зображенні можна побачити не тільки вага одного силікатної вироби, але і вага цегляного куба, а також – скільки штук цегли забирається на піддон і скільки вони важать, без урахування маси піддона, що важить приблизно 30-40 кг В графі, зазначеної «*» можна подивитися, скільки важать найбільш поширені упаковки цегли на піддоні — в своєму мінімальному і максимальному виконанні.

Види силікатної цегли

Даний будівельний матеріал в даний час має два варіанти виконання:

 1. Повнотіла цегла.
 2. Пустотіла має порожнечі, розташовані до ліжок цегли перпендикулярно. Причому ці пустоти можуть бути наскрізними або несквозными.

Розрізняється даний цегла і за своїми розмірами:

 • Одинарний, довжина якого – 250 мм, ширина 120 мм, а висота – 65 мм.
 • силікатна Полуторна цегла, званий також, потовщеним, що має таку ж довжину і ширину, як у одинарного по висоті трохи більше – 88 мм.
 • Крім одинарних і потовщених цеглин заводи сьогодні виготовляють силікатні, так і керамічні камені нестандартного розміру – 250х120х138 мм
 • Силікатні цеглини можуть бути різні за кольором. Найчастіше можна зустріти забарвлення білого, сірого, жовтого і рожевого кольорів.

86 Курсів ЄШКО, європейське дистанційні освіта у вас вдома!

через своїх ідеальних форм силікатна цегла відмінно піддається фарбуванню, а також формуванню рельєфної поверхні. Це чудове в декоруванні властивість матеріалу допомагає легко перетворити непоказне будова кольоровим або рельєфним цеглою. Використання рельєфного цегли створює ефект природного каменю, значно покращуючи архітектурний вигляд фасадів будинків. Цей цегла, отримуючи повну забарвлення, інакше кажучи — окрашиваясь і зовні, і зсередини, дає високу колірну надійність.

Переваги і недоліки силікатної цегли

 • ця цегла має строгі геометричні розміри і різноманітні форми. На стадії виробництва силікатна цегла зазнає великого тиску, що дозволяє досить точно витримувати вагу та розміри, а також збільшувати об’ємну масу.

86 Курсів ЄШКО, європейське дистанційні освіта у вас вдома!

 • Цей матеріал має низьку теплопровідність.
 • Цегла володіє чудовою морозостійкістю, витримуючи від 15 до 50 циклів.
 • Водопоглинання силікатної цегли, також, хороше – 14-18%.
 • Виготовлений з натуральних природних матеріалів, цегла не завдає шкоди здоров’ю людей, ні навколишньому середовищу – це екологічно чистий матеріал.
 • Будівлі, побудовані з цього матеріалу, володіють хорошою звукоізоляцією і приємним мікрокліматом.
 • Біла цегла, порівняно з червоним, менш міцний.
 • Поступається цей цегла червоного, також, в універсальності свого застосування. Його застосовують лише при кладці перегородок та стін, а в цоколях, фундаментах, камінах, трубах і печах його застосування не допускається.
 • Короткий опис статті: цегла вага Силікатна цегла є другим за популярністю після червоної керамічної. Виготовляється такий білий цегла з повітряної вапна, кварцового піску і води

  Джерело: Вага силікатної цегли

  Також ви можете прочитати