Ціни на цеглу. Цегла облицювальна ціна. Продаж цегли Голіцине.

16.08.2015

Облицювальна цегла ціна.
Цегла лицьова

Ціни на цеглу. Цегла облицювальна ціна. Продаж цегли Голіцине.

Лицьова цегла (Голіцине, Брянськ, Рязань) відрізняється від звичайної будівельної цегли тим, що у нього «ложок» і «тичок» (або 2 «стусана») мають підвищену якість поверхні. Така цегла може бути різного кольору – від світло-жовтого до темно-червоного в залежності від сировини, що використовується, має правильну форму, чіткі межі, однорідну забарвлення, витримує вплив атмосферних опадів. По поверхні лицьового цегли допускаються сколи і тріщини, але тільки в межах допустимих ГОСТом.

Цегла лицьова морозостійкий і довго не руйнується під впливом вологи. На поверхні деяких видів облицювальної цегли роблять орнаменти (так звані «накатки», що дозволяє використовувати його в декоративних цілях для зовнішньої обробки печей і камінів. Облицювальна цегла голіцине підходить майже для всіх видів зовнішніх робіт, а також застосовується для облицювання внутрішніх стін з метою підвищення привабливості та забезпечення довговічності будівлі. Однак вартість лицьової цегли вище, ніж, наприклад, звичайного будівельного. Але якщо врахувати, що стіни з будівельної цегли потрібно штукатурити, різниці в ціні майже немає.

Діючий ГОСТ 530-2007 «Цегла та камені керамічні лицьові. Технічні умови».

Марки лицьової цегли такі ж, як і у будівельного: цегла М-100. цегла М-125. цегла М-150 ; морозостійкість вище: від F-25 F-100.

Стандартні розміри лицьової цегли: одинарний цегла — 250х120х65 мм полуторний (потовщений) цеглу — 250х120х88 мм.

Так само наша компанія пропонує велику кількість різновидів кутового (фасонного ) цегли (інформація) .

Облицювальна цегла — це будівельний матеріал, основними призначення якого є вирішення архітектурних завдань будь-якої складності і захист домобудівництва від негативних впливів навколишнього середовища. Цегла облицювальна виробляються з використанням високоякісної глини. Цей будівельний матеріал може виготовлятися як автоматично, так і формуватися ручним способом. Після надання їй потрібної форми цей вживаний в будівництві матеріал обпалюється під дією високих температур, досягають 1000 градусів.

Якісний цегла з Голіцине задовольняє певним стандартам якості, які регламентуються як вітчизняними ГОСТами, так і міжнародними вимогами.

Зовнішній вигляд лицьової цегли.

Цегла лицьова володіє ідеальною поверхнею, що не має дефектів. Форма і структура, кольори і відтінки у цього будівельного матеріалу дуже різноманітні і залежать від технології виготовлення, виду глини і додаткових компонентів, що використовуються при виробництві.

Сьогодні лицьова цегла виготовляється з гладкою і з рифленою, з колотою і з шорсткою поверхнею. Він проводиться як білих, так і кольорових. Форма лицьової цегли може бути не тільки прямокутної, але і фігурної. Цей цегла облицювальна часто імітує аналогічний античний будівельний матеріал, або на своїй поверхні має оригінальний декоративний малюнок.

Ціна на облицювальна цегла

Короткий опис статті: скільки коштує цегла Ціни на облицювальну цеглу. Продаж цегли. Лицьова цегла може бути різного кольору – від світло-жовтого до темно-червоного в залежності від сировини, що використовується, має правильну форму, чіткі межі, однорідну забарвлення, витримує вплив атмосферних опадів. Наша ціна цегла одна з найнижчих! Цегла Голіцине — кращий цегла на ринку облицювальних матеріалів. Облицювальна цегла, ціни на облицювальна цегла, цегла лицьова, марки лицьового цегли, виробництво цегли, цегла ціна, продаж цегли, цегла Голіцине

Джерело: Ціни на цеглу. Цегла облицювальна ціна. Продаж цегли Голіцине. Лицьова цегла ціна. Цегла Голіцине. Голицынский цегла. Облицювальна цегла Голіцине.

Також ви можете прочитати