Цегла продаж, Ціна цегли

07.08.2015

Цегла продаж, Ціна цегли

Цегла. з найдавніших часів відомий і вельми поширений будівельний матеріал з висушеної і обпаленої глини. На сьогоднішній день цегла є одним з основних будівельних матеріалів на російському ринку. Традиційно розрізняють керамічна і силікатна цегла. Схожі вони тільки за розмірами, так як вихідна сировина і спосіб виготовлення різні. Керамічна цегла виготовляється з глини та домішок, силікатну цеглу виготовляють з піску, вапна і невеликої частки добавок.

Цегла продаж, Ціна цегли

Стандартні розмір цегли в Росії: одинарний — 250х120х65 мм полуторний — 250х120х88 мм подвійний — 250х120х138 мм При виборі цегли слід зазначити, що розміри цегли іноземного виробництва можуть відрізнятися, так як застосовуються інші стандарти. Крім того, цеглу іноземного виробництва можуть мати різні розміри, оскільки в Європі вважається, що кладка з цегли з нефіксованим довжиною підкреслює неповторність будівлі.

При виборі цегли слід звернути увагу на його основні характеристики.

1. Марка цегли (М) — показник міцності з цифровим значенням. Цифри показують, яке навантаження на 1 див. 2 може витримати цегла. Наприклад, марка 100 (М100) позначає, що цегла гарантовано витримує навантаження в 100 кг на 1 див 2. Існуючі марки цегли: М75,100,125,150,175,200,250,300. Великим попитом користується цегла М100, 125, 150.

2. Морозостійкість (F) — вимірюється в циклах і показує здатність матеріалу витримувати поперемінне заморожування і відтавання у водонасиченому стані. Визначають морозостійкість шляхом випробувань — зразок цегли опускають у воду на певний час (8 годин), потім поміщають на 8 годин в морозильну камеру, відбувається після розморожування — це один цикл. Цикли повторюються до тих пір, поки цегла не починає міняти свої характеристики (міцність і д. р.), після чого випробування зупиняються і робиться висновок. Марку цегли для майбутнього будинку визначає фахівець. Для Московського регіону характерний цегла з морозостійкістю від 35 циклів, для теплих регіонів підходить F15. Сущиствующие показники морозостійкістю F15,25,35,50,75,100 і вище.

3. Щільність — величина, що визначається масою речовини (або матеріалу) в одиниці об’єму. Середня щільність визначається відношенням маси (кг) матеріалу до всього займаного ним об’єму (м3 ), включаючи наявні в ньому пори і порожнечі: кг / м 3.

4. Теплопровідність — здатність матеріалу передавати теплоту крізь свою товщину від однієї своєї поверхні до іншої у разі, якщо температура цих поверхонь різна.

5. Пористість — ступінь заповнення обсягу матеріалу порами. Вимірюється у %. Пористість є основною структурною характеристикою, що визначає такі властивості матеріалу, як водопоглинання, теплопровідність, акустичні властивості, морозостійкість, міцність і ін

Керамічна цегла.

Керамічна цегла застосовується практично скрізь — при закладці фундаменту, зведенні несучих стін і міжкімнатних перегородок, в печах і камінах (крім тих місць, де відбувається безпосереднє зіткнення з вогнем або температура вище 1000 0 — цегла починає руйнуватися), для облицювання будівель і їх внутрішньої обробки. При цьому він стійкий до різних зовнішніх негативних впливів.

За способом виготовлення керамічної цегли розрізняють:

1. Цегла, виготовлений пластичним методом (найбільш поширений): глиняну масу вологістю 17 — 30% видавлюють із стрічкового пресу, а потім сушать і піддають випалу в печі при робочій температурі &?; 1000 0 С.

2. Пресований цегла (напівсухого пресування). Сирець формують з глиняної маси з вологістю 8 — 10% сильним пресуванням. Цегла отриманий цим способом має чітку форму, точні розміри. Керамічна цегла напівсухого пресування і силікатна цегла не рекомендується використовувати для кладки фундаментів і цоколів, для інших частин будівлі, де присутня вологість (в санвузлах, ванних кімнатах), так як це призводить до руйнування цегли.

призначення цегла керамічна ділиться:

1. Будівельний цегла (рядовий) — використовується для внутрішніх або зовнішніх рядів кладки, але з наступною обробкою.

2. Лицьова цегла — використовується для зовнішніх рядів кладки. До облицювання ставиться також фактурна цегла (з рельєфним малюнком лицьової поверхні) і фасонний (або фігурний, профільний) для кладки складних форм: арок, стовпів і т. п.

3. Для топкової частини камінів використовують вогнетривка цегла. виготовлений з вогнетривких глин і витримує температуру вище 1000 0 С.

4. Клінкерна цегла — застосовують при облицовывки сходів і інших поверхні, а завдяки різноманітним формам клінкер часто використовують у ландшафтному дизайні. Виготовляється клінкерна цегла, також як і керамічний, але з більш тугоплавких глин і обпалюється при високих температурах.

За кількістю пустот керамічна цегла підрозділяється:

1. Повнотіла цегла — матеріал з малим об’ємом порожнеч (менше 13%). Застосовується для кладки внутрішніх і зовнішніх стін, зведення колон, стовпів і інших конструкцій, несучих крім власної ваги додаткове навантаження.

В силу того, що цей матеріал використовують переважно для зведення несучих елементів будівель, поширені інші його назви — «будівельний», «звичайний», «рядовий». Він повинен володіти високою міцністю на вигин, стиск (якщо конструкція сильно навантажена, то можна замовити марку від М250), бути морозостійким.

2. саман (дірковий, економічний) — застосовують для кладки полегшених зовнішніх стін, перегородок, заповнення каркасів висотних і багатоповерхових будівель. Отвори в самані можуть бути як наскрізні, так і закриті з одного боку; за формою — круглі, квадратні, прямокутні і овальні; по розташуванню — вертикальні і горизонтальні.

3. Поризована цегла — має наскрізні отвори як і пустотіла, але, крім того, відрізняється пористою структурою. Поризована цегла виготовляють з домішкою органічних компонентів, які вигоряють при випаленні і створюють пористу структуру. Поризована цегла має найвищий коефіцієнт теплопровідності і, завдяки порам, він значно легше всіх інших видів цегли.

Силікатна цегла

Спосіб виготовлення силікатної цегли: відформований цегла піддається автоклавной обробці — впливу насиченої водяної пари при температурі 170-200 град. C і тиску пари 8-12 атмосфер. Силікатна цегла розкладається під дією високих температур і його не рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологою.

Силікатна цегла може бути повнотілою і порожнистою. Саман більш легкий і за рахунок цього знижується тиск на фундамент. До того ж він має меншу теплопровідність, тому стіни з такої цегли можна робити тонше без шкоди для теплоізоляційних характеристик.

Видовий ряд силікатної цегли дуже широкий, спектр кольорів дуже різноманітний і може включати жовтий, чорний і навіть блакитний.

Короткий опис статті: ціна цегли Виробництво цегли Цегла оптом і в роздріб. Облицювальна цегла керамічна, силікатна цегла ціна Облицювальна цегла силікатна цегла керамічна продаж цегли будівельний цегла

Джерело: Цегла продаж, Ціна цегли — Спецбуд Груп — Спецбуд Груп

Також ви можете прочитати