Цегла М-200 (М200) в Києві, низька ціна. Доставка оптом і в роздріб

17.08.2015

Універсальний цегла М-200 (М200)

Повнотіла цегла, як правило, застосовується для зведення фундаментів і цоколів будівель. Широко він використовується і при кладці димоходів і опорних колон. Володіє достатньою міцністю цегла М 200 прекрасно підходить для всіх цих цілей. Маючи мінімальну кількість порожнеч, повнотілі глиняні і силікатні паралелепіпеди забезпечують високу міцність і надійність конструкцій, що зводяться. Звичайний цегла М200 має велику щільність, що дозволяє використовувати його для кладки несучих стін нижніх поверхів висотних будівель. Він відмінно підходить для футеровки труб із залізобетону.

Цегла М-200 (М200) в Києві, низька ціна. Доставка оптом і в роздріб
Порожнистий і повнотіла цегла М 200 придатний для спорудження підземних і наземних споруд, перегородок та конструкцій, що випробовують високі навантаження. Це по-справжньому універсальний матеріал.

Цегла з маркуванням 200 може застосовуватися і для кладки печей. Але не звичайний керамічний камінь, а спеціальний пічний, який відрізняється здатністю протистояти критично-високих температур. Будівельний повнотіла цегла розрахований на температуру вісімсот градусів, при більш високій він починає кришитися, а спеціальний пічної не втрачає властивостей і при нагріванні на тисячу градусів більше. Він активно застосовується в склодувній, металургійної і порцелянової промисловості.

Так, що здатність цегли витримувати навантаження, зазначена на маркуванні, впливає тільки на стійкість конструкції, а не на здатність протистояти спеку. Домашні каміни і печі зазвичай складають з шамотної цегли хорошої якості. Адже за раскрошившегося у вузловому місці неправильно виготовленого глиняного бруска може обрушитися вся конструкція.

Порожнистий і повнотіла цегла М200 сьогодні один з найбільш затребуваних в будівельних і оздоблювальних роботах.

Короткий опис статті: пічної цегла Купити цеглу М200, низька ціна, висока якість. Купити цеглу можна в інтернет-магазині Тривіта. Доставка оптом і в роздріб по Києву та Україні.

Джерело: Цегла М-200 (М200) в Києві, низька ціна. Доставка оптом і в роздріб по Україні

Також ви можете прочитати