Таблиця переведення дюймових розмірів в метричні

04.10.2015

Параметри дюймових різьб
Переклад одиниць маси, довжини, об’єму і т. д

Додаткова інформація до дюймової різьби

Всі стандартні кроки зазначаються в кількості ниток різьби на дюйм (тобто на 25.4 мм точно).

При цьому є відмінності між англійським і американським стандартом стандартом, у кожного свій набір стандартних кроків.

Також всередині кожного стандарту є певна різниця в наборах стандартних кроків за типом різьблення — кріпильна, дрібна, особливо дрібна, між трубними різьбами, трубними дрібними різьбами, різьбами для ремонтних вставок, різьбами для вставок Helicoil, і так далі.

Все це в кілька разів складніше, ніж стандарти на метричні різьби, але все ж це цілком кінцеве безліч, не таке вже страшне, коли воно зведене в гарну таблицю.

до Речі, сумніваюся, що де-небудь ви знайдете це по-російськи, бо в СРСР (як я тепер можу відповідально заявити) не було про дюймових резьбах ніякої особливо детальної інформації. Більш-менш висвітлювалися в довідниках тільки трубні різьби, і то частково, так як радянський водогазовый трубний стандарт майже збігався з британським BSP.

Дивіться, як все влаштовано в американській системі, це неповна таблиця, а тільки за найбільш уживаним діаметрам і типи різьб

У правій частині таблиці — число ниток на дюйм, для різних видів різьблення

Позначення:

UNC-Unified National Course — велика або звичайна

UNF-Unified National Fine — дрібна

UNEF-Unified National Extra Fine — особливо дрібна

NPT-National Pipe Tapered — трубна звичайна

Британський стандарт схожий, але не збігається. Наприклад, для різьблення 1/2» у американців 13 ниток на дюйм, а в британському стандарті BSW — 12.

Так, треба ще сказати, що в загальному-то британських стандартів кілька, але крім BSW і BSP мені ніколи нічого не траплялося.

BSP — це трубна різьба.

Вибір потужності, струму та перерізу проводів і кабелів

У таблиці зведені дані потужності, струму і перерізу кабельно-провідникових матеріалів, для розрахунків і вибору захисних засобів, кабельно-провідникових матеріалів та електрообладнання.

Мідні жили, проводів і кабелів

Короткий опис статті: розміри труб в дюймах Переклад дюймових і метричних розмірів. Параметри дюймових різьб. ГОСТ. переклад дюйми в сантиметри, див., inch, діаметр труби, дж ккал, вт, кВт, атм. у Па.

Джерело: Таблиця переведення дюймових розмірів в метричні

Також ви можете прочитати