Стара цегла і плитка з нього ноу-хау в області архітектури і дизайну

13.04.2017

Старий цегла і плитка з нього – ноу-хау в галузі архітектури та дизайну

Ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів сьогодні переповнений різними пропозиціями. Дійсно, сучасні матеріали для будівництва та оздоблення приміщень створені на високотехнологічному обладнанні, однак хто дасть гарантію їх якості? Ніхто! Ніколи сучасні матеріали не будуть за своїми характеристиками і зовнішнім даними відповідати унікальним матеріалам минулих століть, адже в них вкладена душа майстра. Де ж знайти матеріал, який би відповідав якісним характеристикам матеріалів минулого? Тільки в минулому! І у Вас є така унікальна можливість. Купуйте стара цегла 18-19 століть. Відчуєте неповторну енергетику минулого, стиль того часу, розкіш і невимовну красу.

Старовинний цегла і плитка з нього в інтер’єрі

Стара цегла і плитка з нього ноу-хау в області архітектури і дизайну

Стара цегла і плитка з нього ноу-хау в області архітектури і дизайну

Стара цегла і плитка з нього ноу-хау в області архітектури і дизайну

Де придбати?

Ви захоплені бездоганною красою цього матеріалу? Хочете купити старий цегла або плитку з нього, тоді звертайтеся в компанію «Старовинний Дворик», найбільшому на російському ринку постачальнику старої цегли 18-19 століть.

Дізнатися всі подробиці можете по телефону — 8 (495) 773-00-97 .

Хто ми такі?

Наша компанія здійснює продаж старої цегли і плитки з нього. Ми пропонуємо стару цеглу, що видобувається нами при разборестаринных будівель по всій Росії. Ми-найбільша в країні компанія, що здійснює продаж старої цегли і плитки з старої цегли. Наші співробітники – це професіонали високого класу, які самостійно здійснюють розбір старовинних будівель і видобувні стара цегла. Саме тому ми можемо гарантувати достовірність і стовідсоткове якість матеріалу, його унікальність і доступну вартість. Офіс нашої компанії знаходиться в Москві, але складські та офісні філії знаходяться в Санкт-Петербурзі, Ростові і Краснодарі. Наш автопарк має автомобілі, спеціально призначені для перевезення такого роду матеріалів. Це дозволяє нам здійснити доставку старої цегли і плитки з нього в будь-який куточок Росії та зарубіжжя. Ретельна, компетентна і злагоджена робота наших логістів дозволяє нам гарантувати доставку цегли в мінімальні терміни. Тисячі одиниць продукції, що знаходиться на наших складах, гарантовано дозволить Вам вибрати для себе оптимальний матеріал.

Що таке стара цегла?

Короткий опис статті: старовинний цегла ціна Ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів сьогодні переповнений різними пропозиціями. стара цегла

Джерело: Старий цегла і плитка з нього – ноу-хау в галузі архітектури та дизайну

Також ви можете прочитати