Склопластикові труби

20.09.2015

Склопластикові труби

За станом на сьогоднішній день, в Росії, знос систем підземних комунікацій становить понад 60%. Основна причина зносу каналізаційних і водопровідних труб – корозія.

Правильний вибір матеріалів для будівництва систем підземних комунікацій дозволить продовжити термін їх експлуатації і уникнути впливу корозії.

Ідеальним вибором є склопластикові труби, що налічують п’ятдесятирічну історію застосування в усьому світі. Одними з перших виробників склопластикових труб у світі є компанії Amiantit і Hobas, які зараз налічують більше 10 заводів в Європі.

Склопластикові труби успішно застосовуються в Росії починаючи з середини XX століття в областях пов’язаних з транспортуванням нафти і газу. За останні 20 років, склопластикові труби знайшли широке застосування в сфері ЖКГ для будівництва та реконструкції трубопроводів.

В останні роки відмічено сильне зростання споживання склопластикових труб, що пов’язане з великими інвестиціями в реконструкцію інженерних систем з боку держави.

Склопластикові труби — виріб з композиційного матеріалу. Склопластик являє собою композиційний конструкційний матеріал, який поєднує в собі високу міцність і відносно невелику щільність. У різних галузях промисловості склопластик успішно конкурує з традиційними матеріалами, такими як метали і їх сплави, бетон, скло, кераміка, дерево та ін

Для виробництва склопластикових труб застосовуються різні типи сполучної і армуючого матеріалу, який визначає області їх застосування. епоксидні (GRE), поліефірні (GRP), вінілестерові та ін. Також, на сьогоднішній день відомо кілька способів виробництва склопластикових труб, обумовлених областями застосування і компанією-виробником. Це можуть бути переодическая або безперервна намотування або відцентрове формування.

Основними перевагами склопластикових труб є високі питомі показники міцності і жорсткості, хімічна стійкість, порівняно мала вага і довговічність. Такий набір характеристик зробив цей матеріал привабливими для будівництва трубопроводів різного призначення, а також забезпечив хорошу репутацію у будівельників і експлуататорів мереж.

ТОВ «Р. О. С. КомПайп» займається виробництвом і постачанням склопластикових труб для широкої сфери застосування.

Ви можете придбати склопластикові труби попередньо зв’язавшись з нашими менеджерами, а також звернутися до нас з будь-яких питань: ціни, знижки, прайс-листи на продукцію .

На сьогоднішній день ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр послуг. У разі необхідності ми можемо забезпечити доставку труб, підготувати проектне рішення для кожного індивідуального випадку, надати свої послуги по шефмонтажу та післяпродажного обслуговування нашої продукції.

Скачати прайс на склопластикову трубу!

Отримати більш детальну інформацію Ви можете, зв’язавшись з нами .

Короткий опис статті: склопластикова труба ТОВ «Р. О. С. КомПайп» займається виробництвом та постачанням склопластикових труб для широкої сфери застосування. склопластик, склопластикові труби, Flowtite, Amiantit, GRP, GRE, поставка труб, виробництво труб

Джерело: Склопластикові труби

Також ви можете прочитати