Скільки цеглин потрібно на гараж

09.08.2015

Скільки цеглин потрібно на гараж

Скільки цеглин потрібно на гараж
Будівельні матеріали змінюються кожний рік, на зміну старим приходять нові, але цегла був і буде одним з основних матеріалів для зведення стін, він поєднує в собі такі важливі якості, як довговічність, міцність і надійність.

Будувати гараж з цегли досить клопіткий процес, на увазі його невеликого обсягу, якщо порівнювати з піноблоками або газосиликатными блоками, але це дрібниці, адже будівля простоїть довгі роки без втрати основних якостей. А щоб не виникло накладок потрібно правильно порахувати скільки цеглин потрібно на гараж.

До будівництва гаража можна приступати тільки після створення проекту. Тут потрібно враховувати всі особливості споруджуваного будинку – наявність оглядової ями, мансарди або суміщення з іншими приміщеннями, прикладом може послужити майстерня для ремонту автомобілів. Наявність оглядової ями має бути погоджено з детальними геодезичними дослідженнями.

Основні розміри гаража залежать від багатьох факторів, але будівельні норми регулюють наступні відстані:

— якщо загнати автомобіль у гараж, то між його габаритами і стінами спереду і ззаду повинно бути по 50 сантиметрів;

— мінімально допустима відстань від дверей автомобіля до найближчої стіни має становити 70 сантиметрів.

— якщо автомобіль легковий, то висота гаража приймається 2,5 метра; якщо вантажний, то висота будівлі визначається за крайньої верхньої точки – мінімальна відстань до стелі 0,5 метра.

Як розрахувати кількість цегли на гараж

Перед тим як визначити скільки цеглин потрібно на гараж поставимо його орієнтовні параметри. Припустимо, що довжина гаража буде 6 метрів, ширина – 5 метрів, висота – 2,5 метра. В гаражі є ворота 2?2 метра, два вікна з розмірами 0,5?1 м, а також додаткова двері 1?2 метра, товщина стіни 1,5 цегли або 380 міліметрів.

Отже, проводимо розрахунок: обсяг двох довгих стін складе 6*2*2,5*0,38=11,4 м? кладки.

Тепер підрахуємо обсяг коротких стін, він буде наступними- 5*2*2,5*0,38=9.5 м? кладки.

Сумарний обсяг кладки складе 20,9 м?, але з нього ще потрібно відняти двері, вікна і ворота– 2*0,5*1=1 – вікна; 1*2=2 – двері; 2*2=4 – ворота, таким чином сумарний обсяг прорізів 4+1+2=7 м?.

Тепер необхідно підрахувати чистий обсяг цегельної кладки, а по ньому кількість цегли для проектованого гаража.

Чистий обсяг кладки 20,9-7=13,9 м?. Виходячи з цього можна точно розрахувати скільки цеглин потрібно для будівництва гаража, знаючи, що в одному кубі 400шт. стандартних цеглин – 13,9*400=5560шт цегли з розмірами 250?120?60 міліметрів.

Короткий опис статті: ціна цегли Як розрахувати кількість цегли на гараж: Перед тим як визначити скільки цеглин потрібно на гараж поставимо його орієнтовні параметри. скільки цеглин потрібно на гараж, кількість цегли на гараж

Джерело: Скільки цеглин потрібно на гараж

Також ви можете прочитати