Скільки коштує кладка цегли за квадратний метр: відео-інструкція

09.08.2015

Скільки коштує кладка цегли у майстрів

Цегла вже багато сотень років є найпопулярнішим будівельним матеріалом. Незважаючи на зростаючу конкуренцію з боку різних силікатних і бетонних виробів, цегельний матеріал навіть і не думає здавати своїх позицій.

Для кожного, хто задався метою що-небудь побудувати, актуальний цінове питання. Ніхто не хоче переплачувати, і кожен бажає відшукати золоту середину між високою якістю послуги і невисокою вартістю цієї самої послуги.

Далі ми поговоримо про те, яка ціна на цегляну кладку в майстрів Росії. Ми висвітлимо це питання в повній мірі, розповівши про різні фактори, які впливають на остаточну ціну робіт.

Введення
Різновиди

Від виду цегли залежить і ціна.

Ціна роботи по кладці складається з багатьох складових. Про деякі з них ми поговоримо далі. Зараз зупинимося на такому факторі, як вартість матеріалу, яким буде будуватися споруда замовника.

Від того, скільки буде коштувати цегляний матеріал, багато в чому залежить і кінцева вартість кладки. Різні види цегли мають різні ціни.

Кладка з повнотілої вироби буде дорожче, ніж з пустотілої. Якщо ваш вибір падає на силікат, то ви багато в чому економите, так як цей вапняний стройпродукт дуже дешевий.

Чимало в ціні залежить і від виробника. Будматеріал зарубіжного виробника, в силу своїх якісних показників буде коштувати дорожче, ніж вітчизняний. Також накладається і витрати на доставку товару, і на мита сплачені за нього.

Цегляний продукт буває наступних видів:

 • Керамічний.
 • Керамічна повнотіла.
 • Силікатна.
 • Клінкерна.
 • Облицювальний.
 • Декоративний.

Треба пам’ятати, що цінова сходи на ці товари починається з найдешевшого силікатного матеріалу. Далі йде глиняна цегла (спочатку порожній, а потім цілісний). Клінкер завдяки своїй міцності і легкості виділяється за ціною серед своїх керамічних побратимів.

Облицювальна будівельний цегла буде ще дорожче, так як має підвищені естетичні якості. Теж саме можна сказати і про декоративному цеглі.

Таким чином, перш ніж почати розраховувати свій бюджет на будівництво, потрібно визначитися з видом будматеріалу. Від цього багато залежить у кінцевій вартості, яку у вас запросить за роботу запрошений майстер. Далі ми поговоримо про застосування цегли, і про те, як це впливає на його вартість.

Застосування

Від виду кладки також залежить вартість робіт.

Сучасні будівельні бригади готові взятися до роботи практично на будь-якому об’єкті замовника. Головне: своєчасна оплата і неэкстремальные умови праці та побуту.

Майстра кладуть будматеріал різними способами. Від цього залежить, як якісні показники будови, так і вартість всіх робіт. Потрібно розуміти, що одна цегляна укладання відрізняється від іншої.

Виділяються такі основні типи укладок:

 • Суцільна.
 • Полегшена.

Креслення полегшеної кладки.

Якщо ви вибрали перший варіант, то будьте готові віддати більше грошей, але і якісні показники будуть вищими. Особливо це стосується міцності. Така конструкція зможе витримати набагато більшу вагу, ніж полегшена.

За другий варіант говорить сама назва. Зрозуміло, що ви отримуєте менш міцну конструкцію. Однак, ваш гаманець не спустошиться з тією швидкістю, з якою б це сталося, вибери ви суцільну кладку.

При полегшеному варіанті використовується на третину менше цегляного матеріалу, ніж при суцільному. Утворюються порожнечі заповнюють різними теплоізоляційними матеріалами, серед яких найбільш використовуваним є: керамзит.

Також порожнечі заповнюються розчином і шлаком. При приватному будівництві, де немає великих навантажень, можна використовувати полегшений варіант укладання. Відповідаючи на питання про те, скільки коштує покласти цеглу, потрібно враховувати і ще один фактор: способи кладки.

Вони бувають трьох основних видів:

 • Впритул.
 • полупритык.
 • Вприжим.

Ці види цегляної кладки відрізняються між собою деякими технічними показниками, які безпосередньо не впливають на вартість. Проте для кожного з цих способів, використовується розчин певної щільності. Це також впливає на кінцеву кількість грошей, що віддаються вами за роботу.

Вартість робіт
Фактори

Взимку будівництво обійдеться замовнику дорожче.

До цього ми розглядали основні первинні чинники, що впливають на кількість грошей необхідних за дану стройуслугу. Зараз же мова піде про додаткові, але від того не менш важливі фактори.

Зверніть увагу!

Незважаючи на те, що вони названі додатковими, від їх присутності залежить досить велика частина суми, яка є оплатою за роботу бригади майстрів.

Отже, про все по порядку.

Перш за все, потрібно розуміти, що якість виконаних послуг прямо залежати від майстерності працівників. Ринок диктує ціни. Тому бригади справжніх досвідчених професіоналів буде просити суму на рівні вище середньоринкового.

Той, хто має професіоналізм і досвід,не стане задешево продавати свої послуги. Так що робіть вибір на користь якості або ж здешевлення.

Щоб відповісти на питання про те, скільки коштує куб кладки цегли, потрібно визначитися з часом року. Так, від цього багато залежить. Взимку в морозний період класти кераміку або ж силікат набагато складніше і витратніше, ніж влітку – взяти хоча б витрати на розігрів цементного розчину.

Дуже важливим є й те, який обсяг робіт ви замовляєте? Чим він більший, тим вище знижка. Тут діє закон оптових закупівель.

Впливає на вартість і регіон, в якому ви проживаєте. Чим більш близький ваше місто, дача або село до мегаполісу, тим дорожче будуть послуги. Москва, звичайно ж, тут лідер.

Ну і, звичайно ж, впливає й вид кладки. Мова йде про чорнової і чистової роботі. При чорновій передбачається додаткова обробка стіни, при чистовому цегляні бруски і є лицьовою оздобленням будівлі. Само собою у другому випадку кладка буде коштувати дорожче.

Розцінки

Фото прайс-листа однієї з будівельних контор.

Ось ми і дісталися до самого цікавого. Зараз ми поговоримо про розцінки на послуги, які надають будівельні бригади. Ціни, які тут будуть вказані, є середніми по Росії.

Ці ціни пропонують приватні компанії, окремі будівельні бригади і просто індивідуальні підприємці. Зрозуміло, що вони є приблизними, так неможливо прорахувати всі фактори. А цих факторів багато – про це ми писали вище.

Скільки коштує покласти 1 куб цегли? Якщо говорити про несучих стінах, то вказаний тут обсяг обійдеться вам в суму близько 2000 рублів.

Будівництво несучих стін забирає багато сил у робітників, тому і коштує хороших грошей. До того ж на такі стіни покладається велика відповідальність. Також треба розуміти, що їх зведення проводиться за допомогою повнотілої цегляної матеріалу, який сам по собі є дорогим.

Продовжуючи говорити про те, скільки коштує цегляна кладка за куб, потрібно відзначити і такі роботи, що виконуються в складних умовах, в тому числі і в морозний період. Тут вартість збільшується на третину і може становити суму в 3000 рублів.

При роботах, які виконуються на висоті, що перевищує 3 метри, оплата зростає на ті ж 30 %. Тобто при укладанні, здійснюваної в нескладних умовах, вам потрібно буде викласти 3000 рублів за куб.

Таким чином, ми відповіли на питання про те, скільки коштує кладка 1м3 цегли. Тепер хотілося б поговорити про квадратному метрі. Ця величина є актуальною, коли йдеться про облицюванні та будівництві перегородок і стін.

Отже, скільки коштує цегляна кладка за квадратний метр?

Тут усереднені російські прайси виглядають наступним чином:

 • Лицьова кладка – 900 російських рублів.
 • Перегородки 120 мм – 800 рублів.
 • Перегородки в 65 мм – 500 руб.
 • Склепіння, арки, портики та інші конструкції нестандартного типу – 2500 зростав.руб.

Квадратний метр кладки.

Також часто використовується так звана чорнова кладка, яка передбачає оздоблювальні роботи. Скільки коштує чорнова кладка цегли? Тут кубічний метр витребує від замовника суму, що починається з 1100 — 1500 рублів.

А якщо самому

Цегляну конструкцію можна звести і самому.

Якщо грошей шкода, то можна обійтися і своїми силами і своїми руками. Здійснити кладку цілком можна самостійно. Це вийде дешевше, ніж при зверненні до професіоналів.

Для того, щоб займатися такими роботами, потрібна грамотна інструкція, яку ви зможете відшукати на нашому сайті. Якщо ж у вас є досвід в подібному занятті, то самостійна кладка буде найкращим рішенням, якщо ви хочете заощадити гроші.

Перш ніж приступати до робіт.

Треба прорахувати можливі витрати, в які входить:

 • Вартість цегли. Про це ми писали в самому початку. Наприклад, подвійний силікатна цегла М 150 буде самим дешевим і надійним варіантом. А ось кераміка буде дорогим рішенням, але разом з тим і більш міцним.
 • Вартість розчину. Тут все залежить від того. Яка кладка буде проводитися. Також у вартість розчину входять витрати на розігрів, які неминучі при виробництві робіт в морозний зимовий період.
 • Додаткові витрати. До них відносяться витрати на інструменти (мастерки, кельма, рівні, штирі, нитки, тачки, відра тощо). Також до додаткових витрат, належать витрати на електрику, освітлення, допоміжні конструкції, типу козел і драбин.

Зверніть увагу!

При зверненні в приватні контори, вартість робіт буде меншою, ніж при зверненні в державні.

Висновок

Якщо ж у вас залишилися якісь питання або непорозуміння, то у представленому відео у цій статті ви знайдете додаткову інформацію з даної теми

Короткий опис статті: скільки коштує цегла Скільки коштує кладка цегли за квадратний метр: відео-інструкція з монтажу своїми руками, маса куба, ціна, фото скільки коштує кладка цегли куб за метр

Джерело: Скільки коштує кладка цегли за квадратний метр: відео-інструкція з монтажу своїми руками, маса куба, ціна, фото

Також ви можете прочитати