Санвузол (ванна і туалет) під ключ, ремонт без передоплати. Ціни

20.09.2015

Капітальний ремонт ванної кімнати і туалету в квартирі — без передоплати

Туалет і ванна під ключ – це комплексний підхід до ремонту санвузла, дозволяє отримати чудові результати. Досвідчені фахівці акуратно знімуть старий кахель, проведуть демонтаж застарілого обладнання, після чого приступлять до перетворення вашої ванної.

При роботі ми врахуємо всі ваші побажання, тому кінцевий дизайн буде повністю відповідати не тільки будівельним нормам, але і вашим побажанням. Ми працюємо відкрито – це означає, що в будь-який момент ви зможете особисто переконатися в якості робіт і проконтролювати будь-яку з виконуваних операцій. На всі види робіт ми даємо гарантію 3 роки .


Ціни на ремонт ванної та туалету під ключ, вартість робіт

  • Ремонт суміщеного санвузла 55 000 — 70 000 руб.
  • Ремонт роздільних ванної кімнати і туалету 60 000 — 75 000 руб.
  • Ремонт санвузла зі знесенням кабіни 80 000 — 95 000 руб.
  • Ремонт ванної під ключ (без туалету) 45 000 — 65 000 руб.
  • Ремонт туалету під ключ 15 000 — 25 000 руб.

Ремонт санвузла під ключ – це продукт нашої компанії. Купуючи його, ви не несете додаткових витрат. Саме тому в наших правилах повне інформування замовника про вартість робіт під ключ.

Будьте обережні, звертаючись до нечесним підрядникам – часто вони не вносять у кошторис деякі види послуг, необхідних для ремонту. В результаті вам запропонують доплатити вже тоді, коли сантехніка буде демонтована, а стара плитка видалена зі стін. В такій ситуації нічого не залишається, як знову і знову оплачувати додаткові рахунки за роботи, необумовлені раніше.

Уточніть вартість за телефоном: 8 (495) 960-73-08

Поради майстрів

Рольставні в туалеті забезпечують повний доступ до комунікацій і дозволяють використовувати вільний простір в сантехнічному шафі для господарських потреб.

Придивіться до можливості встановити раковину над пральною машиною. В обмеженому просторі — хороший спосіб розмістити два сантехпрібора в одному місці.

Не любите приймати ванну — замініть її на душовий куток або душову кабіну. В звільнене місце знайдеться, що поставити. Рекомендується людям похилого віку.

Прихований люк під кахель сховає комунікації, залишаючи доступ до основних вузлів. Гарне рішення,але не підходить тим, хто хоче використовувати по максимуму простір.

Теплий пол — приємне і корисне рішення. Може замінити полотенцесушитель. Для перших поверхів — незамінний помічник у боротьбі з цвіллю, грибком і холодною підлогою.

Поєднання ванної та туалету. Молодій парі суміщений санвузол підійде як не можна краще; для двох дорослих з дітьми — вже немає.

Що ми робимо (перелік робіт з ремонту санвузла під ключ)

1. Консультація по вибору матеріалів для ремонту;

2. Дизайн-проект 3D візуалізація;

3. Купівля та доставка всіх матеріалів;

4. Демонтажні роботи;

5. Вирівнювання підстав, монтаж конструкцій;

6. Гідроізоляційні роботи;

7. Монтаж водопроводу і заміна каналізації; (Rehau, поліпропілен, мідь)

8. Монтаж електропроводки;

9. Пристрій вентиляції;

10. Укладання плитки, затирка швів;

12. Установка сантехніки, меблів для ванних, електричних приладів;

13. Встановлення аксесуарів;

14. Установка дверей.

Ви отримуєте повністю оновлений інтер’єр ванної кімнати і туалету, і бездоганно підведені комунікації.

Терміни виконання ремонту та порядок розрахунків (без передоплати)

Терміни комплексного ремонту залежать від площі санвузла та обсягу планованих змін. В середньому на всі роботи потрібно від 2 до 4 тижнів. Оплата проводиться в три етапи:

1. Загальнобудівельні роботи (30% від оціночної вартості):

Виконуються демонтажні роботи, вирівнюються стіни і підлогу. Проводиться збірка конструкцій і сантехнічного шафи. Терміни виконання від 3 до 7 днів.

2. Прокладка комунікацій (30% від оціночної вартості):

Монтируюся водопровід і каналізація. Виконуються електромонтажні роботи. Укладається кахель — 50%. Терміни виконання від 3 до 5 днів.

3. Чистова обробка (40% від оціночної вартості):

Укладається кахель — 50%, стелі монтуються, встановлюються сантехнічні прилади і меблі. Завершується ремонт установкою дверей та аксесуарів. Терміни виконання від 5 до 9 днів.

Якщо можливості покинути квартиру на час ремонту у Вас немає, ми зробимо все можливе, щоб звести до мінімуму можливі незручності. Зокрема, відключимо воду всього на кілька годин, унітаз буде недоступний всього дві ночі, а прийняти ванну вдасться вже через кілька днів.

Консультація і виїзд спеціаліста безкоштовно: 8 (495) 960-73-08

Короткий опис статті: ремонт туалет ванна Послуга санвузол під ключ, терміни, ціни. Поетапна оплата по факту виконаних робіт. замовити ремонт ванної кімнати і туалету під ключ

Джерело: Санвузол (ванна і туалет) під ключ — ремонт без передоплати. Ціни, вартість робіт, терміни

Також ви можете прочитати