Садові фонтани, вуличні дачні фонтани, декоративні фонтан для

01.10.2015

Садові фонтани

Відпочинок поруч з водоймою завжди приваблював людину. В нашій підсвідомості міцно закладено, що вода — джерело життя. Вода заспокоює, розслаблює, знімає нервову напругу і втому. Мудра китайська філософія і модний сьогодні фен — шуй вважає, що в будь-якій квартирі, а тим більше на садовій ділянці повинен бути хоч маленький, але джерело рухомої води.

Саме від рухомої води ми отримуємо не тільки весь комплекс зорових відчуттів. Звуки, що супроводжують цей рух — дзюрчання, плескіт благотворно діють на людську психіку.

У сьогоднішньому ландшафтному дизайні не обійтися без води в різних варіаціях.

Прикладом таких джерел є струмки, каскади і, звичайно ж, фонтани для дачі.

найефектнішим вибором є фонтани для саду. Говорити про їх переваги можна багато, але, загалом, вони зрозумілі кожному. Садові фонтани чинять заспокійливу дію, охолоджують і зволожують повітря, що дуже важливо як для людського здоров’я, так і для зростання садових рослин. Крім всього цього, декоративні садові фонтани доставляють всім оточуючим ні з чим не порівнянне естетичне задоволення.

А різні світлові ефекти чи ефекти розбризкування струменів можуть надати садовому ділянці розкіш і вишуканість. Але спорудження великого фонтану вимагає місця на ділянці і вкладення коштів.

Що ж потрібно для садового обладнання фонтану?

По-перше, джерело води — водойма.

Його необхідно викопати. Він повинен бути трохи нижче поверхні землі або навіть на її рівні. Потім настилається полівінілхлоридна плівка і викладається бордюр, наприклад камінням.

Коли резервуар для води готовий, необхідний насос для забезпечення циркуляції, і шланг, щоб об’єднати це в замкнуту систему. Ще потрібні фільтр для очищення води від водоростей і насадки для розбризкування.

А як бути, якщо і місце на ділянці обмежений, а спорудити садовий фонтан дуже хочеться?

На сьогоднішній день, це цілком можливо — дозволити собі фонтан може будь-хто. Постачальники водних садів пропонують готові до вживання системи фонтанів на будь який смак та бюджет.

Для функціонування таких фонтанів необхідна тільки електроенергія для роботи насоса.

Встановлюються декоративні садові фонтани на рівні землі і вже містять резервуар з водою. Один з найпростіших варіантів являє собою резервуар схожий на вазон, заповнений великою галькою, в центрі якого знаходиться невеликий фонтан.

Більш великі фонтани для дачі можуть бути прикрашені імітацією млинового каменя, коли вода виливається вниз через центральний отвір в ньому. Інші — виконуються у вигляді фонтанів з каскадами, де невеликі резервуари служать також напувалок для птахів.

Безліч видів садових фонтанів використовують керамічні глечики, черепки, скульптурні елементи.

Варіантів існує дуже багато в різних стилях — від класичного європейського до східних. Купити фонтани можна практично скрізь, навіть проживаючи в невеликих містах, завжди можна скористатися послугами інтернет — магазинів.

Консультанти фірми привезуть готовий фонтан, встановлять його, пояснять правила експлуатації.

І вам залишиться тільки насолоджуватися видом дзюркотливої води, сидячи поруч з фонтаном у преобразившемся куточку вашого саду.

Короткий опис статті: фонтани для дачі

Джерело: Садові фонтани, вуличні дачні фонтани, декоративні фонтан для саду і дачі в Москві

Також ви можете прочитати