Ремонт ванної кімнати і туалету під ключ, ЦІНИ

05.10.2016

Ремонт ванної та санвузла

Ремонт ванної кімнати «під ключ»: професійні послуги від справжніх професіоналів

Ремонт ванної кімнати «під ключ» — одна з максимально затребуваних послуг серед жителів Москви і Підмосков’я. Саме ремонт та оздоблення ванних потребу в особливо ретельному підборі матеріалів і їх професійному монтажі. Ось чому ремонтні роботи такого роду краще довірити досвідченим майстрам своєї справи — співробітникам компанії «РемонтСтрой»!

Основні послуги з ремонту ванної кімнати

Серед широкого спектру послуг кожен клієнт зможе знайти саме те, що йому потрібно. Ремонт ванної кімнати і туалету є одним з пріоритетних напрямків нашої роботи, а тому ми здійснюємо цілий комплекс різних робіт, у тому числі:


  • демонтаж старої обробки і сантехніки;
  • вирівнювання підлоги за допомогою будівельних сумішей;
  • вирівнювання поверхні стін і стелі;
  • гідроізоляція, штукатурка і ґрунтування (підготовка поверхонь до обробки);
  • плиткові роботи різного рівня складності;
  • оздоблення стелі за допомогою ГКЛВ або натяжних стель
  • і багато іншого.

Ремонт у ванній кімнаті, ціна якого доступна, а якість і довговічність — гарантовані, є одним з основних напрямків нашої роботи. При цьому наша компанія надає гарантію на будь-які види послуг і готова нести відповідальність за якість проведеного ремонту!

Чому наші фахівці рекомендують замовляти ремонт ванної кімнати «під ключ»? Все дуже просто: довіряючи проведення всіх етапів обробки одній бригаді, ви можете бути впевнені в точному дотриманні заздалегідь обумовленого плану робіт.

Ремонт ванної кімнати «під ключ»: основні переваги

Здійснюючи ремонт, ми використовуємо тільки перевірені матеріали вітчизняних і європейських виробників, а також сучасне устаткування, що дозволяє повністю виключити ймовірність помилок при проведенні оздоблювальних робіт!

Доступні ціни на ремонт ванної кімнати в «хрущовці» або новобудові — аж ніяк не основна перевага співпраці з нами. Фахівці нашої компанії готові допомогти вам у підборі необхідних будівельних матеріалів і нададуть повноцінні консультації, порадивши, які матеріали краще всього застосовувати для оздоблення підлог, стін і стелі в залежності від архітектурних і експлуатаційних особливостей приміщення.

При цьому ми пропонуємо не тільки допомога в підборі, але і самостійно здійснюємо закупівлі будівельних і оздоблювальних матеріалів. Так ми забезпечуємо своїм клієнтам максимум економії при здійсненні ремонту «під ключ». Співпрацюючи безпосередньо з виробниками сухих сумішей, плитки, штукатурки і т. д. ми дозволяємо клієнтам бути впевненими: ви дійсно отримуєте першокласні матеріали за найпривабливішими цінами!

Персональний підхід — кожному клієнту компанії «РемонтСтрой»

Замовивши в нашій компанії послуги ремонту ванних «під ключ», ви завжди можете розраховувати на персональний підхід до вирішення поставлених завдань. Досвідченим фахівцям у сфері ремонту не складе праці втілення найсміливіших ідей в життя — від створення багаторівневих стель до облаштування декількох зон ванної кімнати з різним оформленням.

При цьому на будинок до клієнта абсолютно безкоштовно виїде замірник, який ретельно огляне приміщення і професійним поглядом зможе оцінити, які ідеї можна реалізувати, а від яких варто відмовитися. Ми посприяємо розробці по-справжньому стильного, оригінального і яскравого проекту і неодмінно претворим його в реальність так, щоб ваша ванна дарувала вам справжній комфорт, задоволення і розслаблення!

Короткий опис статті: ремонт ванних кімнат і туалетів Ремонт ванної кімнати «під ключ» від професіоналів компанії «РемонтСтрой». Індивідуальний розрахунок ціни, першокласне обслуговування і гарантія якості послуг. ремонт ванної кімнати під ключ, ремонт ванної кімнати і туалету, ремонт ванної кімнати ціни

Джерело: Ремонт ванної кімнати і туалету під ключ — ЦІНИ

Також ви можете прочитати