Продаж цегли з доставкою. Ціни на червону цеглу. Обладнання для виробництва цегли .

17.09.2015

Цегла

Продаж цегли з доставкою. Ціни на червону цеглу. Обладнання для виробництва цегли .
Всі знають, що цегла – це один із давніх стінових матеріалів, і донині він не втратив актуальності в силу своїх якостей – міцності. морозо — і вологостійкість, несприйнятливості до гниття і ін

Без цегли і ні сюди…

Червона цегла широко застосовується в будівництві. Його використовують при зведенні будинків (фундаменти, стіни, димоходи, різні складні кладки тощо). Сьогодні обладнання для виробництва цегли випускає величезну кількість марок і видів подібного стінового блоку. Тому продаж цегли в усьому світі не втрачає обсягів. Швидше, навпаки, продаж цегли з кожним роком нарощує темпи. А чим більше обсяги виробництва, відповідно, тим нижче ціна червоної цегли.

Обладнання для виробництва цегли здатний «видавати на гора» продукцію двома способами – це силікатна спосіб і метод випалу. У першому випадку застосовують суміш, де 90% – це пісок, 10% – вапно з різними добавками. При випалюванні в глиняну суміш включаються різні добавки, які пізніше вигорають.

Але споживачів сьогодні вже хвилюють не стільки властивості цього матеріалу, скільки вартість цегли, як купити цеглу та чи можна купити цегла з доставкою. Погодьтеся, таке питання, як ціна цегли. має вирішальне значення при виборі.

І все ж перед тим, як купити червона цегла, треба чітко знати властивості того чи іншого виду цього матеріалу, від даних властивостей, в кінцевому підсумку, залежить і ціна червоної цегли.

Є, наприклад, порожниста цегла. Він використовується при заповненні каркасів висотних будівель, незамінний при кладці несучих стін, його активно використовують при будівництві малоповерхових будинків. Повнотіла цегла застосовується при зведенні несучих (капітальних) стін, фундаментів і цоколів будинків.

Гіперпресована цегла призначається для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, цоколів, обрамлень на фасадах вікон і дверей. Активно використовується для внутрішньої обробки – каміни, стіни елітних будинків і котеджів, таунхаусів і ін

Гіперпресована цегла виробляється з вапняку – черепашнику, має натуральний світлий тон.

Чи, наприклад, шамотна цегла. Шамотна цегла – це якісний вогнетрив, вважається основнымстроительным матеріалом для печей. Шамотна цегла здатний витримувати дуже високу температуру (до 1600°С).

Мало хто знає про цегла фагот. А між тим цегла фагот виготовляють за технологією гіперпресування, з застосуванням вапняку-черепашнику. У природних умовах — це пористий матеріал, але під час пресування (під тиском 60-90 МПа) виходить цегла ідеальної форми.

На слуху у всіх голицынский цегла, який випускає однойменний завод по виробництву цегли. Голицынский цегла випускається більше 10 кольорів і видів, а поліпшені характеристики (М-175, морозостійкість -100 циклів) роблять така цегла дуже популярним.

Дуже популярна марка австрійського заводу по виробництву цегли– концерну «Вінербергер». Цей концерн є світовим лідером, який випускає цеглу «Вінербергер». (заводи цегли) — світовий лідер у виробництві цегли. Продукція компанії сьогодні – це великий вибір облицювальної цегли Terca», а також великоформатних поризованих цегли Porotherm. Керамічний поризований цегла відмінно утримує тепло, тому його і називають теплою керамікою.

Слов’янський цегла – найбільше підприємство з виробництва керамічної цегли на Півдні Росії. Слов’янський цегла – це 25 найменувань високоякісної особового, рядового цегли та керамічного каменю різноманітних кольорів, фактури лицьової поверхні, щільності і розмірів.

Гіперпресована цегла — найбільш затребуваний на Російському ринку вид цегли, який проводиться у відповідності з будівельними нормами і правилами.

він Призначений для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, цоколів, обрамлень на фасадах вікон і дверей, камінів, внутрішніх стін ресторанів, барів, холів, елітних котеджів, таунхаусів, клубів і т. д.

Гіперпресована цегла виготовляється з місцевого екологічно чистої сировини: вапняку – черепашнику і має натуральний світлий тон.

Всі плюси цегли М 100

Цегла виробляється наступними марками – М75; М100; М125; М150; М200. Найвища в Росії продаж цегли припадає на марки будівельних цегли М100 і будівельних цеглин М150. Вартість цегли М100 варіюється від 3-х до 6-ти рублів за штуку. А ціна цегли М 150 коливається від 6-ти до 8-ми руб. за одну одиницю. Ціна цегли з доставкою, природно, буде дорожче.

Дана марка виготовляється з глини, з дахом добавками або без них. Така цегла витримує 15 циклів при t -15 про С. Розміри червоної цегли залежать від типів. Наприклад габарити одинарної цегли – 250х120х65 мм, полуторного – 250х120х88 мм, а подвійний – розміри 250х120х138 мм, Середня маса – 4,3 кг

Все-таки вартість цегли залежить від того, які розміри цегли. Найбільш ходові габарити – це одинарний і полуторний. Можна також купити цегла з доставкою. Для цього вам краще заглянути у відповідний розділ цього сайту або подивитися відповідну рубрику журналу «СтройБизнесМаркет».

Також рекомендуємо наступні статті:

  1. Облицювальна цегла Всі знають, що облицювальна цегла вважається одним з найбільш популярних будматеріалів. Та й ціни клінкерної облицювальної цегли досить прийнятні для того, щоб все більше в.
  2. Силікатна цегла Цеглу широко застосовується при сучасному будівництві. За допомогою цього штучного каменю будуються житлові будинки і школи, магазини і дитячі сади. Цегла не тільки червоний.
  3. Будівельний цегла Будівельний (він же – керамічний) цеглу дуже різноманітний. І тип цегли залежить від багатьох факторів – яке використовується при виготовленні цегли сировина, як його виготовили.
  4. Вогнетривка цегла – класифікація і застосування цегла Вогнетривка використовується в місцях, які зазнають впливу високих температур. Так, наприклад, в побуті він знаходить застосування в будівництві камінів і печей. А ось ст.
  5. Сучасний цегла – кладка, технологія виробництва Поза всяким сумнівом, з більшості будівельних матеріалів, використовуються в малоповерховому будівництві, можна виділити кілька основних – деревина, цегла, і всілякі бетонні конструкції. У цій статті піде мова.

Короткий опис статті: ціна цегли Всі знають, що цегла – це один із давніх стінових матеріалів, і донині він не

Джерело: Продаж цегли з доставкою. Ціни на червону цеглу. Обладнання для виробництва цегли | StroyBM.ru | СтройБизнесМаркет

Також ви можете прочитати