Прихована камера в туалеті

18.09.2015

Прихована камера в туалеті

02 травня 2012 р.

У всьому світі щодня спливають на громадський огляд випадки шпигунства в пікантних ситуаціях, але це ні що порівняно з мисливцями на «полуничку», які можуть чекати Вас в абсолютно несподіваних місцях.

Все частіше в зведеннях новин озвучують випадки виявлення прихованих камер в роздягальнях торгових комплексів і в громадських туалетах шкіл і Вузів. Причому вони встановлені, не санкціоновано і вже точно не в цілях громадської безпеки.

В жіночому туалеті в Дубаї виявлена прихована камера

У 2008 році в Дубаї, в жіночому туалеті одного з міністерств ОАЕ, прибиральниця випадково виявила бездротову камеру спостереження. Мініатюрна камера відеоспостереження, розміром з невелику монету номіналом у п’ять рублів, була встановлена на стіні кабінки жіночого туалету, на рівні двох метрів. По гарячих слідах не вдалося визначити місце розташування приймання відеосигналу і любитель пікантного відео не був знайдений. Почалося розслідування інциденту, який представники міністерства коментувати відмовляються.

Знаряддям для підглядання можуть стати абсолютно нешкідливі речі .

Як показує службова практика американських поліцейських, пристроєм для прихованого відеоспостереження може стати звичайне побутове домашнє пристрій. В якості прихованих камер зловмисники частіше використовують прості бездротові камери спостереження. Такі системи прості в установці і не вимагають додаткових навичок і знань. Мініатюрні камери і їх можливо замаскувати будь-яким способом — під мильницю, вішалку, за дзеркало або приховати в стельовий простір.


бычные прилади, такі як радіоняні, в руках збоченців перетворюються на небезпечну зброю для особистого життя будь-якої людини. Бездротова система таких пристроїв і вбудований акумулятор відеокамери по достоїнству використовуються в жіночих вбиралень. Поняття «мораль» таким людям не відомо.

Як не стати жертвою видеопирата?

Намагайтеся бути максимально уважним. Можливо, сьогодні і зараз у вбиральні вашого офісу вже спостерігають за Вами. Звертайте увагу на будь-які сторонні предмети, що викликають підозру.

В примірювальній будь-якого магазину, самі того не усвідомлюючи, Ви можете опинитися під увагою третіх осіб. Для будь-якої організації, що торгує важливий дохід і дрібні злодюжки їм не до чого. Тому магазини «не гребують» приховано встановлювати мініатюрні камери в примірочних. Не багато людей знають, що це не законно.

Як виявити приховану камеру?

Будь-яка камера або видеожучок має об’єктив, який містить у своєму складі лінзу. Принцип роботи спеціального приладу полягає у виявленні світлових відблисків, які відображає лінза прихованих відеокамер. Виявителі випромінює потужний світловий потік червоного спектру. При попаданні такого потоку на об’єктив прихованої камери він відображається в об’єктив детектора, і користувач бачить яскравий світловий відблиск, який ні з чим не переплутаєш (звичайні предмети не дають яскравих відблисків).

У нашому інтернет магазині Ви можете придбати такі детектори прихованих камер. Ось деякі з них.

Короткий опис статті: камера в туалеті мду Прихована камера в туалеті

Джерело: Прихована камера в туалеті

Також ви можете прочитати