Планування санвузла: проекти дизайну поєднаної ванни з туалетом

05.10.2016

Планування санвузла: ідеї дизайну

Зміст

У даній статті буде розглянуто планування санвузла, основні її принципи і нюанси, а також етапи виконання планування.

Проекти санвузлів виконують з таким розрахунком, щоб при максимальній функціональності досягти максимальної комфортності, оскільки вранці людина набирається тут бадьорості, а перед сном – розслабляється і отримує задоволення.

Приклад планування

Приміщення ванної та туалету є найменшими за площею, але обмежений розмір не зменшує їх значення. Для того, щоб житло було по-справжньому комфортабельним, проект санвузла повинен забезпечувати достатню його площа, а в ряді випадків влаштовують навіть не один санвузол, а кілька.

При цьому слід враховувати, що занадто велика площа такого приміщення також є марнотратством як житлового простору, так і фінансів.

Тому норми проектування санвузлів передбачають їх ретельне планування ще на тому етапі, коли створюється проект будинку.

Використання такого підходу дозволяє визначити заздалегідь, яке приміщення буде більш комфортабельним у разі збільшення його площі, а в якому випадку можна заощадити кілька квадратних метрів без шкоди загальної функціональності.

Досить важливим є також питання, що краще – суміщений або суміжний санвузол. Взагалі, санітарним вузлом називають місця, де людина приймає санітарно-гігієнічні процедури. У разі поєднаного санвузла туалет і ванна розташовуються в одному приміщенні, а в разі розділеного – в різних.

У побуті під санвузлом найчастіше розуміють приміщення, в якому розташовується умивальник і унітаз, іноді також душова кабіна. Щоб уникнути плутанини між даними поняттями у подальшому приміщення з умивальником і унітазом ми будемо називати вбиральні, а якщо крім цього в ній знаходиться душ – санвузлом.

Корисно: приміщення великого розміру, в якому також розташована ванна, зазвичай називають ванною кімнатою. Такі приміщення зазвичай не призначені для гостей, а лише для господарів будинку. Вони розташовуються в приватній частині житла, найчастіше біля спальні. Поряд зазвичай виконується і планування маленького санвузла.

Вимоги до планування санвузла

Правильне розташування санвузла

При плануванні санвузли рекомендується дотримувати наступні вимоги:

Короткий опис статті: планування туалету 415) Планування санвузла: проекти дизайну поєднаної ванни з туалетом, яких норм проектування потрібно дотримуватися при розширенні маленького приміщення планування санвузла проекти суміщеного норми проектування маленького спільного розширення за рахунок коридору

Джерело: Планування санвузла: проекти дизайну поєднаної ванни з туалетом і норми проектування

Також ви можете прочитати