Німецький тротуарна плитка і цегла. Клінкерна бруківка, мощення бруківкою, дорожня плитка, мостовий цегла, мощення доріжок плиткою і тратуарной плитка.

23.07.2015

Тротуарний клінкерна цегла

Найкращим матеріалом для якісного мощення доріжок, вулиць, під’їзних до будинку доріг є, безумовно, тротуарна клінкерна цегла. Також даний вид цегли – відмінний вибір для автомобільних майданчиків, терас, внутрішніх двориків і т. д. Потрібно відзначити, що бруківка (тротуарний камінь) використовується в якості будівельного матеріалу протягом вже багатьох століть. Крім того, це ще й декоративний елемент. Природний колір клінкерної цегли гармонійно і дуже красиво поєднується з смарагдово-зеленими гамами саду, галявини, газону. Клінкер надає ландшафту елегантність, вишуканість. А це, як відомо, завжди в моді.

До переваг тротуарного клінкерної цегли відносяться:

  • оптимальний розмір, який забезпечує зручність кладки;
  • стійкість до негативного впливу навколишнього середовища;
  • природний (натуральний) вид сировини, основу якого становить глина без яких-небудь хімічних добавок;
  • довговічність в експлуатації;
  • природність у квітках і відтінках, створених природою;
  • можливість використовувати клінкер багаторазово, завдяки тому, що цей матеріал є надійним та міцним;
  • економічна вигода. Як вже говорилося, тротуарна клінкерна цегла застосовується не тільки в якості відмінного будівельного матеріалу, але і як декоративний елемент. Він різноманітний за формами і кольорами.

Існує безліч варіантів укладання тротуарної клінкерної цегли. Також вражає і широкий асортимент матеріалу різного за кольором, шву, формату. Таким чином, з’являється можливість створювати дивовижно чудові і унікальні ландшафтні проекти. Поверхня, яку красиво виклали тротуарним клінкерною цеглою, викликає захоплення. Напевно, тому клінкерна бруківка застосовується з метою поліпшити територію біля житлових будинків, створюючи гармонію з навколишнім видами. Потрібно відзначити, що тротуарний клінкерна цегла здатний витримувати різні по тяжкості транспорт. Пересування по такій дорозі зручний, легкий як для пішоходів, так і машин.

Хоча клінкер має порівняно низьку здатність до водопоглинання, але це легко компенсується за рахунок заповнених піском швів. Вода вбирається в пісок і потім йде в землю. Це значно полегшує навантаження на водовідвідні канали. Якщо ж доріжки покриті герметичними матеріалами, то слід передбачити, що, навпаки, знадобляться спеціальні водовідвідні канали.

Матеріали для мощення доріжок бруківкою.

Сьогодні існує величезний вибір матеріалів для мощення доріжок і тротуарів. Всі характеристики кожного з них описані в сотнях статей так, що практично будь-яка людина розбереться без праці, що саме йому потрібно. Однак, існують матеріали для мощення, які необхідно згадати особливо. Природний камінь, мостовий цегла, клінкер є найбільш надійними і довговічними матеріалами з усіх, їм подібних.

Клінкер.

Клінкер являє собою особливо міцний глиняна цегла. Він здатний витримати тиск в одну тонну на квадратний сантиметр, а споруди з нього гарантовано проіснує більше століття. Клінкер дуже естетичний, а за екологічними властивостями наближений до природного каменю. Він не схильний ні найменшого впливу перепадів температури і вологості, сонячного світла, хімічних реактивів або цвілі. Доріжка або сходи з нього ніколи не потребуватимуть ремонту. Спочатку він використовувався тільки як тротуарна цегла, якому не було зносу. Однак його видатні якості незабаром послужили появі клінкерних облицювальних плиток та декоративних цегл.

Мостовий цегла.

Мостовий цегла – це прямокутний або фігурний цегла для мощення тротуарів і автомобільних доріг. З усієї керамічної продукції, він представлений у найбільшому видовому різноманітті. Цей цегла настільки різноманітний за формою, кольором і фактурою, що з нього можна викладати цілі багатобарвні панно. Існують навіть цеглу з отворами для зростаючої трави.

Натуральний камінь.

Краще природних матеріалів для облаштування місця свого існування людина ще нічого не знайшов і не придумав. Камінь для мощення називається бруківкою. Найчастіше вона виготовляється з граніту, кварциту, сланцю і пісковика. Кам’яна бруківка, як і всі природні матеріали, володіє дивовижною красою і дуже міцна, в багатьох європейських містах вона лежить вже багато століть. Випускають бруківку, зазвичай, у двох видах: колотої і пиляної. Колоту виробляють в будь-яких розмірах і формі, тут все обмежено лише фантазією замовника. Пиляна бруківка випускається згідно з прийнятими стандартами. В одному квадратному метрі їх повинно бути рівно сто штук. Крім цих двох видів також зустрічаються колото-пиляна і штучно зістарена плитка. Окремо можна відзначити кругляк, гальку і гравій. Вони виглядають не так ефектно, як гранітна бруківка, зате вони незрівнянно більш дешеві й доступні. Для мощення їх застосовують як у рассыпанном вигляді, так і разом з бетоном.

Всі ці матеріали володіють високою якістю і, відповідно, досить відчутною вартістю. Вони являють собою зразок смаку, успішності і, в той же час, не виглядають занадто химерно. Далеко не кожен власник заміського будинку може їх собі дозволити. Набагато дешевше буде купити бетонну плитку іл бруківку. Дешевше, але не вигідніше.

Наявність готового цегли на складах в Москві і в Німеччині

Короткий опис статті: клінкерна цегла тротуарна плитка, тротуарна плитка ціна, купити тротуарну плитку, тротуарна плитка купити, мощення доріжок, мощення плиткою,тратуарный цегла, тратуарной плитка, плитка брусчаткабрусчатка тротуарна, тротуарна плитка бруківка, клінкерна бруківка, мощення бруківкою, дорожня плитка, мостовий цегла, мощення доріжок плиткою і тратуарной плитка

Джерело: Німецька тротуарна плитка і цегла. Клінкерна бруківка, мощення бруківкою, дорожня плитка, мостовий цегла, мощення доріжок плиткою і тратуарной плитка.

Також ви можете прочитати