Меблева труба, труби для меблів, ціни

22.09.2015

Меблева труба

Профільна труба холоднокатана і нержавіючі труби отримали широке поширення в меблевому виробництві. Їх використовують для виготовлення підстав столів, стільців, стелажів, торгового обладнання. Тому ці труби часто називають меблевої трубою.

Ця труба сталева тонкостінна випускається квадратної, прямокутної, овальної і плоскоовальной. Для її виробництва зазвичай використовують сталь наступних марок: 1сп/пс. 2 сп/пс, 08, 08Ю, а також нержавіючі сталі 08Х12Н10, 12Х18Н10Т, AISI 304

Труби з холоднокатаних заготовок краще, ніж з гарячекатаної сталі, так як дозволяють отримати більш якісну поверхню. Без додаткової обробки виробу можна піддавати гальванічній обробці, порошкового фарбування, цинкування.

Найбільш довговічна і естетично приваблива — високоякісна меблева труба, але і ціни на такі труби істотно вище ніж на труби з рядових марок сталей.

Компанія МЕТАЛ-ЕНЕРГІЯ пропонує профільні меблеві труби різних типорозмірів за доступними цінами. Вироби пройшли суворий контроль якості і відповідають діючим стандартам.

Основні відмінності меблевої труби

Для виготовлення тонкостінних труб застосовується вуглецеві і леговані сплави, в тому числі, нержавіюча сталь.

До технічних переваг труби для виробництва меблів відносяться:

  • міцність;
  • легкість;
  • пластичність;
  • довговічність.

Крім цього, профільна труба порівняно просто монтується. Великий вибір розмірів, можливість створення практично будь-яких форм, легка зварювання, відмінні експлуатаційні властивості дозволяють використовувати труби в багатьох областях, де на першому місці — надійність, високу якість поверхні і невелика вага конструкції.

Перейшовши за посиланням застосування меблевої труби. ви можете ознайомитися, при виробництві яких товарів изпользуется меблева труба

Купити меблеві труби

Компанія МЕТАЛ-ЕНЕРГІЯ здійснює поставки наступних труб, які за всіма характеристиками відносяться до меблевим:

  • труба профільна холонокатанная
  • труба тонкостінна кругла
  • труба нержавіюча профільна
  • труба тонкостінна нержавіюча

Вартість меблевої труби

Діяльність МЕТАЛ-ЕНЕРГІЇ починалася з постачання сталевих труб для меблевого виробництва. Тому ми безумовно є фахівцями в даній області і маємо можливість запропонувати привабливі ціни на меблеві труби.

Переваги придбання труб в компанії МЕТАЛ-ЕНЕРГІЯ

Наша організація безпосередньо співпрацює з провідними виробниками металопрокату, тому ми пропонуємо вироби без зайвих націнок.

Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами і партнерами. Індивідуальне обслуговування, гнучка цінова політика дозволяють нам виконувати замовлення будь-якої складності.

У нас ви можете придбати труби і інший прокат, що дуже зручно при організації доставки. Транспортування може бути виконана силами нашої організації — ми надаємо автомобільний транспорт, здійснюємо постачання вагонними нормами.

Дзвоніть нам за телефоном: (495) 545-54-07

МЕТАЛ-ЕНЕРГІЯ — ПРОВІДНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК МЕБЛЕВОЇ ТРУБИ

Короткий опис статті: меблева труба Меблева труба, труби для меблів, низькі ціни, купити меблеву трубу Меблева труба, труби для меблів, низькі ціни, купити меблеву трубу

Джерело: Меблева труба, труби для меблів, ціни

Також ви можете прочитати