Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

04.10.2015

Цегла ціна купити рядова М-100

Передзвоніть мені

    Умови оплати і доставки Графік роботи Адресу та контакти

цегла великий вибір, Цегла червона, Цегла подвійний, цегли керамічної будівельної М100 М125 М150 полнтелого і пустотелго, Цегла рядова М-100 придбати

Цегла ціна купити рядова М-100
Цегла будівельний: М75, М100. Повнотіла, пустотіла.

Цегла силікатна М-200 (одинарний, полуторний).

Цегла самий надійний будівельний матеріал: він не іржавіє, не горить і не гниє. Стійкий до коливань температури і вологості, ідеальний для будь-якого клімату. Цегла керамічна повнотіла М 200 витримує навантаження до 200 кг на 1 кв. див. володіє високим ступенем морозостійкості і заслужено вважається довговічним.

За способом виробництва і складу розрізняють на цегла М-200 керамічний і М-200 силікатна. Існує три різновиди цегли керамічної повнотілої М 200: рядовий (будівельний), лицьова (облицювальний, фасадна, обробний) і пічної (вогнетривкий).

Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

Цегла М 200

Застосовується даний будівельний матеріал для зведення ґрунтовних конструкцій: фундаментів і цоколів будівель, стін. Наприклад при зведенні дев’яти поверхового будинку, кладку фундаменту здійснюють цеглою М200, перші три поверхи выкладываютМ150, інші шість М125 або М100. Поєднання цегли з деревом, каменем, деревом, черепицею дозволяє створювати оригінальні архітектурні проекти.

Ми пропонуємо Вашій увазі цегла керамічна повнотіла М 200 високої якості. Купуючи товар у нас, Ви автоматично виключаєте ймовірність придбання недожженного або пережженного цегли. У нас є сертифікати гарантій якості. Наш цегла — володар правильних розмірів: 250х120х65 мм. Упаковується матеріал в піддони. Доставка здійснюється в зручний для Вас час! Незмінна якість і прийнятні ціни!

Цегла облицювальна: Євротон (клінкерна: Бордо, Палермо, Мілан, Корсика; лицьової: жовтий, червоний, персиковий, коричневий); Літос (червоний, сірий, коричневий, персик, слонова кістка, бордо, шоколад, рожевий); СБК-Ромни, Івано-Франківськ (персик, червоний).

Одним з найстаріших будівельних матеріалів є цегла. У безлічі країн колись був популярний невипалені цегла, так званий сирець. Часто в таких випадках в глину додавали солому, але в наші дні все змінилося, хоча вперше обпалена цегла застосовувався ще в глибоку давнину (Єгипетські споруди 3-2-е тисячоліття до н. е..). У Стародавньому Римі і Мессапотамии не маловажну роль відігравав цегла. В ті давні часи цегла розмірності 45х30х10 використовувався для викладання склепінь, арок і інших складних конструкцій.

Будівництво Московського кремля за часів Івана III є примітним прикладом використання будівництва з цегли в Росії. Цікаво, що будівлями керували італійські майстри, розбиралися в цегляних будівлях. Аж до 19-го століття техніка виробництва цегли була не тільки трудомісткою, але й примітивною.

Цеглини сушили лише влітку, а форма їм надавалося вручну. Обжиганием цеглин займалися у тимчасових спорудах (підлогові печі), які подаються з сирцю. В середині 19-го століття був побудований перший стрічковий прес і кільцева обпалювальна піч. Це справило фурор у сфері виробництва цегли. Трохи пізніше були придумані глино-обробні машини — вальці, глиномялки, бігуни.

На сьогоднішній день 80% цеглин виготовляються на підприємствах з цілорічним циклом. Є навіть величезні механізовані заводи, здатні виробляти більш 200 млн. цегли у рік.

Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

Види цегли.

Цегла поділяють на дві групи по складу і способу виробництва. Мова йде про керамічному (отримується випаленням глини і її сумішей) і силікатній цеглі.

Силікатна цегла має в своїй основі 90% піску, а 10% становить вапно і різні дрібні добавки. Вся ця суміш відправляється в автоклав, а не в обпалювальну піч, як це було б у випадку з керамічною цеглою. Силікатну цеглу різноманітних кольорів можна отримати завдяки додаванню різних фарбувальних пігментів. В такому разі не є проблемним отримання силікатної цегли малинового, синього, фіолетового або зеленого кольорів. Деколи виникають суперечки, а є силікатна цегла цеглою взагалі.

Адже в ньому немає глини, а згідно з тлумачним словником, цеглою є шматок обпаленої глини. Виходить, що силікатна цегла не цегла зовсім, так як не містить глини, і просто є свого роду твердим матеріалом, який зовні схожий з цеглою.

Керамічна цегла поділяють на лицьова (облицювальний) та рядовий (будівельний) цегла. Пічної цегла в цьому списку знаходиться окремо.

Рядовий цегла застосовується не тільки для внутрішніх рядів кладки, але і для зовнішніх (при цьому обов’язкова подальша штукатурка). Для більш надійного зчеплення зі штукатурним розчином, на рядовий цегла «наносять» втиснутий геометричний малюнок з бічної сторони.

Шамотна цегла необхідний для топкової частини камінів. Його виготовляють з особливих вогнетривких глин. Така цегла здатний витримувати температуру понад 1000°С. Як правило, шамотна цегла має жовто-пісочний колір і зернисту структуру.

Фактурна цегла теж прийнято відносити до облицювальної цегли. На лицьовій поверхні у нього є рельєфний малюнок. Профільна ж частина цегли має фігурний або фасонний малюнок. Така цегла використовую при кладці складних форм (стовп, арка). Фактурні цеглу існують найрізноманітніших розмірів, аж до цегли з долоньку.

Лицьова цегла є однорідним за кольором, і має два рівні гладкі лицьові поверхні іменовані: «ложок» і «тичок». Зазвичай така цегла є порожнистою. Наявність безлічі пустот в цеглі робить його більш теплозберігаючим.

Не слід забувати, що купуючи цеглу необхідно пам’ятати про його призначення, і розуміти, навіщо він потрібен. Все Не варто плутати і замість рядового цегли використовувати лицьову цеглу для викладання стін. Хоча в даному випадку вийде тепліше, але неприйнятно дорожче. Хоча якщо думати про економію і використовувати рядову цеглу для облицювання будинку, то вийде вже дуже не красиво.

Розміри цегли.

Наш цегла зроблений з розрахунку, щоб його було зручно брати однією рукою, і має розміри 250 х 120 х 65 мм Товщина цеглини може змінюватись в залежності від поставлених цілей. Залежно від товщини, цеглу бувають одинарними (товщина 65 мм), полуторними (товщина 88мм) або потовщеними. Цеглу, що мають великі розміри іменуються керамічним каменем.

Дуже часто камінь керамічний іменується подвійним цеглою, що не змінює його суті. Стандартний розмір такої цегли 250 х 120 х 138 мм Конкретні розміри цегли підбираються в залежності від розмірів споруджуваного будинку. При будівництві невеликого будинку слід використовувати одинарний цегла, а для величезного будинку можна скористатися полуторним цеглою. Така цегла не тільки краще виглядає у великих приміщеннях, але дозволяє економити час на укладання та розчин. Так що можна навіть і не переживати про його вартість (більше ніж у звичайного цегли).

Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

Колір цегли

Колір цегли багато в чому залежить від використаної для його створення глини. Абсолютна більшість глин набувають класичний цегельний колір відразу після випалу. Такі глини називаються красножгущимися, а поучаемый цегла називається червоним.

Іноді зустрічаються беложгущие глини, з яких виходить білий, жовтий або абрикосовий цегла. Іноді в сировину додають різноманітні пігментні добавки. Так цегла коричневого кольору можна отримати лише за допомогою пігментних добавок. Згідно ГОСТам колір цегли повинен відповідати певному еталону, затвердженому заводом. Трапляється так, що на заводі є кілька еталонів, з-за чого можлива купівля «рябої» партії цегли.

«Теплий» цегла

Цегла поділяється на повнотіла та пустотіла, а за наявності порожнеч у тілі він може бути рядовим або лицьовою. Кількість порожнеч, яких може бути більше 50%, прямо впливає на «теплоту» цегли. Використовуючи пустотіла цегла можна зробити тонкі стіни без погіршення теплоізоляційних якостей. Пустотілі цегли створюють меншу навантаження на фундамент, з-за того, що мають меншу масу.

Хоча існує проблема потрапляння розчину в порожнечі цегли, що може негативно позначитися на його теплозберігаючих якостях. Щоб перешкодити цьому, необхідно не тільки використовувати більш в’язкий розчин, але і підібрати цеглу з порожнечами меншого діаметру. Більш «теплим» пустотіла цегла можна зробити і завдяки внутрішньої пористості керамічного черепка. Така цегла іменується поризованным. Якщо порівнювати звичайний цегла з поризованным цеглою, то останній є більш звукопоглинальним.

Можна зробити висновок, що для економії як коштів, так і часу слід купувати полуторний цегла замість звичайного. Кращим варіантом буде камінь керамічний. Колір цегли не впливає на його якість, тому це лише справа смаку. Для створення більш теплого будинку слід використовувати поризований або пустотіла цегла. Не слід забувати і про більш в’язкому розчині, який не буде затікати в порожнечі.

Керамічний (червоний) цеглу — цегла, вироблений з глини із застосуванням різних добавок (для регулювання тих чи інших властивостей) з подальшим випаленням. Один із двох основних видів цегли, поряд з силікатним (білим). Загального крім розмірів і форми у них нічого немає.

Керамічна цегла розрізняють, наприклад, за розмірами: одинарний, потовщений, модульних розмірів, «євро»; за наявності порожнеч: повнотіла, пустотіла; за тепло-технічним властивостям (щільності): ефективний, звичайний і т. д. Керамічна цегла може бути пластичного формування (частіше) і напівсухого пресування.

По застосуванню даний цегла ділиться на три види: рядовий (для пристрою внутрішніх частин несучих та огороджуючих конструкцій, перегородок, забутовок і т. д. ), лицьова цегла (лицьового — для облицювання) та спеціальний (наприклад, для димоходу печі або — у даному випадку вогнетривкий або пічної). Лицьова цегла може бути як забарвлений або офактурен (з однієї або двох гранях — тычку і ложку), так і без якої-небудь обробки, але з якісною поверхнею граней.

Лицьова цегла — цегла, призначений для зовнішньої обробки стін і фундаментів будівель.

Лицьові цеглини служать для прикраси будинку. Коли ми розглядаємо вподобаний нам будівля, ми бачимо саме лицьові цеглини, якими оброблені його стіни, тому вони повинні мати гарні декоративні характеристики:

різноманітні кольори — крім традиційних червоного і білого кольорів, жовті, коричневі, сині, зелені і т. д.

різні форми — стандартна форма, з загругленными або скошеними кутами, хвилясті і т. д.

різні фактури — гладкі і шорсткі, блискучі або тьмяні, в залежності від технології обробки.

Лицьові цеглини служать для захисту стін будівлі. Лицьові цеглини утворюють оболонку, яка ізолює стіни будівлі від механічних впливів і впливу різних погодних умов, тому вони повинні бути міцними і стійкими:

висока міцність — цегла повинен бути міцним, щоб витримувати механічні удари і вагу верхніх рядів.

низьке водопоглинання — цегла не повинен вбирати багато вологи, щоб волога не проникала всередину будівлі.

висока морозостійкість — цегла повинен витримувати не руйнуючись багато замерзань і відтавань.

Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

Керамічна цегла та його характеристики.

Існує кілька різновидів керамічної цегли. Так, керамічна цегла рядовий полуторний і рядовий одинарний використовується для кладки як зовнішніх, так і внутрішніх стін, а також стін і перекриттів і інших елементів будівлі. Така цегла також використовується при виготовленні стінових блоків і панелей.

Будівельний цегла буває повнотілою і порожнистою. Пустотілий в свою чергу поділяється на: одинарний, полуторний облицювальний. Повнотіла цегла в основному застосовується для кладки печей, камінів, димоходів.

За своїми теплотехнічними характеристиками і щільності будівельний цегла буває трьох категорій:

  1. Ефективний — який покращує теплотехнічні характеристики стін. Його щільність — близько 1400 кг/м3.
  2. Умовно ефективний — поліпшує теплотехнічні характеристики конструкцій огорожі. Його щільність — від 1450 до 1600 кг/м3.
  3. Звичайний — повнотіла та пустотіла. Його щільність понад 1600 кг/м3.

Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві.

Короткий опис статті: вогнетривка цегла Купити Цегла ціна купити рядова М-100 всього за 2,40 грн. в Києві. Гарантія якості і надійності від компанії "ПП Будпостач". тел: +380 (67) 548-64-12 kyivstar. купити, Цегла ціна купити рядовий М-100, цегла, облицювальна цегла літос, цегла м100, цегельний завод, цегла, цегла м 100, Цегла М 150, цегла кр, цегла м75, Цегла червона повнотіла М100, цегла м100, м125, цегла повнотіла одинарний м125 150, цегла м150, цегла м150 з доставкою, цегла М 100, цегла м 100, м-100 червона цегла, цегла рядова м-100, цегла м 125, цегла м 150, цегла м-175, цегла керамічна повнотіла М 100, цегла м150 м125, цегла червона повнотіла рядовий одинарний М150, Цегла забутовочный М150 полуторка, оптом, роздріб, в Києві, Україна, доставка, якість, гарантія, вартість, ціна, фото, відгуки.

Джерело: Купити Цегла ціна купити рядова М-100 оптом і в роздріб в Києві. Доставка по Україні

Також ви можете прочитати