Купити металевий сайдинг. Прайс лист на сайдинг ціна найбільш

22.08.2015

Металевий блок-хаус Ціна — телефонуйте

Металевий сайдинг є дуже хорошим варіантом для облицювання дач, будинків, котеджів,іншої житлової або господарської нерухомості, зважаючи на простоту монтажу, експлуатації, високої надійності, пожежобезпеки, довгого терміну служби, широкого вибору фактури і кольору. Хоча на перший погляд метал досить дорогий матеріал, але дбайливий господар, порахувавши всі вигоди, строк його служби, механічні, а так само вогнетривкі якості, віддасть перевагу саме цьому матеріалу. Металлосайдінг призначений в основному для обшивки фасаду. Він являє собою профільовану металеву панель з оцинкованої гарячекатаної сталі із захисним і одночасно декоративним кольоровим полімерним покриттям, подібним покриття профнастилу, металочерепиці, сендвіч-панелей. Найчастіше на практиці застосовують поліестер, пластизол, пурал.

Такі панелі надають фасаду будівлі привабливий зовнішній вигляд, приховуючи всілякі вади, недоліки, дефекти, а так само комунікації йдуть по фасаду і одночасно захищають будівлю, надаючи йому більшу стійкість до зовнішніх впливів.

Металеву основу в поєднанні з широким застосуванням полімерних покриттів, дозволяє створювати абсолютно різноманітні фактури поверхні, використовуючи широкий колірний діапазон, що робить цей матеріал дуже популярним. Металевий сайдинг поєднуєте красу, естетику зовнішнього вигляду, високу механічну міцність, можливість відповідати, за рахунок профілювання, тенденціям сучасного стилю. Він дозволяє архітекторові або дизайнерові формувати фасади, а часто — інтер’єри, що відповідають віянням часу.

Основною перевагою металлопанелей є їх неминуща краса при дуже високому рівні міцності. Головна умова, для довгого терміну служби — це захист від подряпин, щоб запобігти утворенню іржі. Всі інші дії зовнішнього середовища, людини, тварин цей матеріал витримує легко і просто.

Господар, який встановив у себе сайдинг, може розраховувати, принаймні, на 40 років експлуатації після установки. Але щоб він служив такий довгий час, установка, хоча вона не складна, повинна виконуватися дуже ретельно, з дотриманням усіх вимог, рекомендацій. Але зате потім можна розслабитися, жити в своє задоволення.

Сталева основа панелей дуже добре протистоїть наших суворих погодних умов, тому може застосовуватися в різних кліматичних зонах. Завдяки інноваціям і постійної модернізації виробництва, налагоджено випуск панелей, практично необмеженого вибору обробки і колірного спектру. Доступні текстури, що імітують фактуру дерева, каменю, різних видів штукатурки. Підсумовуючи вищесказане, можна перерахувати основні переваги.

Переваги металевого сайдинга:

  • привабливий зовнішній вигляд;
  • різноманітна колірна палітра (не менше 50 кольорів) при високій стійкості до вицвітання (30-40 років);
  • висока корозійна стійкість і як наслідок — довговічність;
  • абсолютна не горючість, протидія погодних умов, агресивних впливів, ультрафіолетового випромінювання;
  • можливість вибирати довжину панелей металосайдингу під конкретне будова;
  • спеціальне конструкторське рішення, що дозволяє при монтажі прокладати під металлопанели утеплювач, а також ізоляційні матеріали;
  • легкість монтажу, простота експлуатації;
  • металлосайдінг — екологічний матеріал;
  • необтяжлива ціна.

При монтажі металосайдингу використовуються добірні елементи, які входять в комплектацію при формуванні замовлення. Вони необхідні на проблемних і складних ділянок фасаду, покликані забезпечити його цілісність, герметичність.

Короткий опис статті: розміри сайдинга Купити металевий сайдинг в нашому інтернет магазині, Ви можете подивитися новинки і представлена на металевий сайдинг ціна. Виробництво і продаж металосайдингу — в Москві і Московській області.

Джерело: Купити металевий сайдинг. Прайс лист на сайдинг ціна найбільш взвешанная

Також ви можете прочитати