Клінкерна цегла: облицювальна, фасадна, ціни, описи, форум . Клінкер

26.09.2015

Виробники

Цегла ручного формування CRH

В нашій країні клінкерна керамічна цегла зумів заробити більшу популярність не тільки завдяки своїй особливій міцності. Корисною особливістю для Росії є його стійкість до низьких температур. Крім того, якщо Ви вирішили купити клінкерна цегла, то Ви отримуєте довговічний матеріал, який порівняно з іншими матеріалами може витримувати досить високі навантаження і не піддається впливу різних агресивних середовищ.

Крім своїх відмінних експлуатаційних показників, як облицювальна фасадна цегла, не вибагливий у догляді: мити його можна звичайної мокрою щіткою.

Наша компанія пропонує Вам придбати цеглу в Москві і області.

Клінкерна фасадна цегла

Часто клінкер використовується не в якості основного будівельного матеріалу, а для обробки та оформлення фасадів будівель. Клінкерна фасадна цегла як будівельний матеріал, вже давно встиг зарекомендувати себе з хорошої сторони. Це не дивно, так як він володіє безліччю відтінків і різноманіттям форм. По Вашому бажанню Ви можете придбати як матовий, так і глянсовий варіант.

З роками перевірено, що будь-керамічний виріб зберігає свій відтінок протягом тривалого проміжку часу. Це забезпечено тим, що застосовується фарбування в два шари перед безпосереднім випалюванням, завдяки чому кольорова складова така стійка. Якщо Ви вирішили придбати керамічна цегла, Ви отримаєте матеріал, якістю і зовнішнім виглядом якого будуть радіти не лише Ваші діти, але, не виключено, що й онуки.

Клінкерна облицювальна цегла

Використовуючи облицювальна цегла, Ви забезпечуєте своєму спорудження не тільки красивий зовнішній вигляд, але і хороший захист від різного роду впливів.

Інший популярної областю застосування є мощення тротуарів, а також художнє оформлення ступенів, ґанків та інших частин споруд. При цьому, незважаючи на те, що вартість матеріалу буде чималою, будьте впевнені, що Ви заплатите один раз.

Клінкер різних кольорів є справжньою знахідкою для ландшафтного дизайнера. Ви зможете провести оздоблювальні роботи на самому високому рівні, як в естетичному, так і в якісному плані. Використання облицювальної клінкерної цегли дозволить Вам створити неповторний дизайн при в’їзді у двір, на Вашій терасі та інших місцях.

Ціни на клінкерна цегла

Ціни в нашій компанії нікого не залишить байдужим, ми обіцяємо Вам високу якість і привабливу вартість.

Короткий опис статті: ціна цегли Клінкер-лайн пропонує клінкерна цегла, клінкерна облицювальна цегла, фасадна цегла за вигідними цінами. Можлива доставка та монтаж. клінкерна цегла облицювальна фасадна кольоровий ціни опису купити форум

Джерело: Клінкерна цегла: облицювальна, фасадна, ціни, описи, форум | Клінкер-Лайн

Також ви можете прочитати