Клінкерна цегла лицьова, декоративний, найкраща ціна на клінкер

10.09.2015

Товари (4)
Клінкер цегла

Клінкер цегла — таке б здавалося оригінальна назва прийшла до нас з німецької мови. Слово клінкер в перекладі на російську мову як раз і означає цегла.

Проте, як би там не було, історія клінкеру налічує вже майже два століття, а першовідкривачами цього будматеріалу є голландці. У зв’язку з мізерними природними запасами необхідної сировинної бази для цегли, голландцям довелося почати виробництво високоякісного матеріалу, яким у той час і був клінкер цегла. А вже з початку дев’ятнадцятого століття технологія виробництва клінкерної цегли поширилася по всій Європі, у тому числі США і Росії. Клінкерна цегла є абсолютно натуральним, екологічно чистим матеріалом. Зазначимо, що клінкерна цегла заслужив більшу увагу серед усіх видів цегли, оскільки унікальна технологія його виготовлення гарантує надзвичайну міцність. Крім цього, він ще стійкий до низьких температур, характеризується неймовірною щільністю, так і тривалим терміном експлуатації. Клінкерна цегла допоможе зробити оформлення вашого будинку воістину ексклюзивним.

Де використовується цегла клінкер?

Клінкерна цегла переважно використовується в обробці фасадів будівель і ландшафтному дизайні. Під впливом температурної обробки клінкеру цеглини виходять різних кольорів: від традиційного червоного до синювато-чорного.

У будівництві з таким цеглою можна домогтися високих і міцних результатів, тим більше, що термін служби його великий. Найчастіше сучасний клінкерна цегла характеризується пристойними будівельними якостями, в результаті чого має великий попит у споживачів. Однак і це ще не все. Тримати цегла клінкер в чистоті дуже просто. Осілу на фасаді пил, з-за якої яскравість відтінків втрачається, необхідно змити струменем води зі шланга. Варто відзначити, що фасадна клінкерна цегла навіть по закінченню довгого часу не вицвітає. А завдяки високій щільності продукції агресивний вплив навколишнього середовища не зможе вплинути на внутрішню структуру окремого матеріалу.

Клінкерна цегла облицювальна та декоративний — елемент декору

Клінкерна цегла облицювальна та декоративний взяв на себе завдання не тільки будівельного матеріалу, але і декоративного елементу приміщення. Своє призначення облицювальна цегла знайшов, як це ні дивно, у всіх сферах будівництва. Виготовлений даний продукт за спеціальною технологією, відрізняється масою достоїнств. По-перше, облицювальна клінкерна цегла абсолютно надійний, оскільки саме він бере головне участь в здійсненні безпеки будь-якого роду споруди. Ще однією сферою застосування, де фасадна клінкерна облицювальна цегла просто незамінний, є малоповерхове садибне будівництво. У цій області з фасадним клінкером важко змагатися іншим оздоблювальним матеріалам.

Клінкерна цегла ціна

Вибираючи клінкерна цегла ціна повинна бути адекватною, щоб Ви не переплатили за непотрібні Вам якості цегли.

останнім часом російські виробники припинили виготовлення клінкерної цегли. Виною всьому — недостатня кількість сировини, а також захмарні ціни на поставки продукції з Німеччини.

Одним з найбільших вітчизняних реалізаторів будівельної продукції, у тому числі і клінкерної цегли, є «Товариші». Тільки у нас на клінкерна цегла ціна залежить від вашого замовлення: чим більше ви купуєте — тим дешевше вам обходиться наша продукція. Навіщо шукати дешевий будматеріал — ми це вже зробили за вас. Заходьте в наш інтернет магазин і зробіть свій вибір — широкий асортимент продукції, приємні ціни та бездоганне обслуговування будуть вашими вірними супутниками при роботі з нашим магазином.

Короткий опис статті: декоративний цегла

Джерело: Клінкерна цегла лицьова, декоративний, найкраща ціна на клінкер цегла у Москві

Також ви можете прочитати