Інтерєр маленького туалету:

24.09.2015

Інтер’єр маленького туалету: створюємо стиль на 2 кв. метрах

15 липня 2013

Отже, розберемося, які завдання ми ставимо перед собою, створюючи інтер’єр маленького туалету. Буває, що його площа складає всього 2 кв. метра. А адже це приміщення хочеться оформити як можна більш стильно, і, головне, зручно. Якщо об’єднання ванної та туалету не входить у ваші плани, будемо вчитися декорувати це мініатюрне простір, благо ідей для цього чимало. Нам потрібно: організувати системи зберігання, заховати технологічні конструкції, полегшити прибирання, і при цьому не забувати про креативному підході.

зміст:

«Починаємо»

Будь-які помилки при плануванні маленької туалетної кімнати доставлять вам безліч незручностей, тому почніть ремонт з листка паперу і ручки, щоб зняти всі розміри та визначити кількість необхідних предметів. Адже крім унітазу і умивальника, потрібно не забути про шафки, тримачі паперу та рушників, килимок і тому подібні дрібниці, які часто вилітають з голови.

«Оформлюємо»

Ремонт в туалеті робиться відносно рідко, тому віддавайте перевагу тим варіантам, які не здатні швидко набриднути. Практика показує, що фотошпалери або розпису стін яскравими сюжетами можуть набриднути вже за рік. Це зовсім не означає, що потрібно відмовлятися від яскравого оформлення. Але краще, якщо воно не буде безпосередньо відтворювати який-небудь сюжет.

Для обробки стін у вбиральні найчастіше застосовують плитку, пластикові панелі або шпалери, що миються. Ці матеріали не доставляють проблем з прибиранням, стійкі до побутової хімії і не вбирають запахи. Подивимося, яких цікавих ефектів можна домогтися з їхньою участю.

  • На наступній фотографії можна побачити ідеальний приклад того, як інтер’єр маленького туалету використовується з повною ефективністю, при цьому виглядати дуже елегантно. По-перше, це відбувається завдяки ніжній кольоровій палітрі, карамельно-сріблястим тонам. Інтер’єр туалету роздроблений на дві частини – нижня функціональна, верхня – суто естетична. По-друге, кожному сантиметру поверхні знайшлося застосування – під раковиною захована полиця для паперу, над бачком унітазу розташовані тримачі рушників і серветки. Тут є чому повчитися!


  • На багатьох фото ми бачимо цікавий прийом, що відволікає глядача від маленьких габаритів простору. Навпроти вхідних дверей можна повісити велику картину, яка буде моментально притягувати очей входить в туалет. Для тієї ж мети ви можете використовувати дзеркало, квітка або постер. На наступній фотографії барвиста живопис ще й оживляє монохромний інтер’єр.


  • Навряд чи у вас вийде обіграти в туалеті який-небудь конкретний стиль, але звернутися до цитат із них цілком можливо. Інтер’єр маленького туалету на фото нижче цікавий і незвичайний – стіни, підлога і стеля оформлені в єдиному ліловому кольорі, створюючи східну атмосферу. До них підібрані численні, але лаконічні чорно-білі аксесуари, зводячи кімнату в зовсім інший ранг.


  • В інтер’єрі туалету в квартирі на цьому фото не вдалося сховати конструкції в короб, що, звичайно, негативно впливає на зовнішній вигляд. Але ця недоробка не впадає в очі завдяки незвично оформленим стін з яскравими принтами на шпалерах. Вони включають в себе всього три кольори, більше для мініатюрної кімнати використовувати не варто. Забавне рішення – придбати текстиль в тон колірної гами шпалер.


«Вибираємо сантехніку»

Запорука комфортного і красивого туалету – сантехніка, яку не завжди легко вписати в реалії сучасних квартир. Інтер’єр суміщеною ванною куди зручніше, тому багато і вдаються до перепланування. Але ми розглянемо кілька технічних новинок, про які ви, можливо, не знали.

Короткий опис статті: дизайн маленького туалету

Джерело: Інтер’єр маленького туалету:

Також ви можете прочитати