ГІГІЄНІЧНИЙ ДУШ для унітазу в туалеті. Змішувачі з гігієнічним душем.

21.09.2015

Гігієнічний душ для унітазу в туалеті. Змішувачі з гігієнічним душем.

Гігієнічний душ Grohe, Hansgrohe, Damixa, Kludi або будь-якого іншого виробника являє собою невелику лійку з кнопкою подачі води (Рис. 1) і призначений для здійснення гігієнічних процедур.

Для роботи гігієнічного душу завжди необхідний змішувач. Найпростіший варіант – змішувач для раковини з гігієнічним душем (Рис. 2). Цей варіант можливий, коли в санвузлі поруч з унітазом або біде присутній раковина. У цьому випадку змішувач ставиться на раковину, а гігієнічна лієчку вішається на стіну. Змішувач на раковину з гігієнічним душем працює як звичайний змішувач. У випадку, коли вам потрібно скористатися гігієнічним душем, ви включаєте воду, налаштовуєте температуру, берете в руки гігієнічний душ, натискаєте на кнопку і з лієчки поллється вода заданої вами температури.

Але такий варіант не влаштовує, якщо потрібно гігієнічний душ в туалеті поруч з унітазом (біде), а поблизу раковини немає. І тут можливі різні варіанти встановлення гігієнічного душу. Насамперед треба знати, що змішувачі для гігієнічного душу за способом монтажу поділяються на два види:

1 — настінні;

2 — вбудовані (прихованого монтажу) (Рис. 3).

У першому випадку настінний змішувач для гігієнічного душу встановлюється на труби, що виходять із стіни. Це може бути будь змішувач для душу з одним виходом (різьбленням) під душовою шланг. Сам душовий шланг одним кінцем прикручується до змішувача, а іншим – до гігієнічної леечке, яка вставляється в настінний тримач.

У другому випадку вбудовуваний змішувач для гігієнічного душу (прихованого монтажу) складається з зовнішньої частини – панелі, яка кріпиться на стіні, і внутрішньої – механізму змішувача, яка встановлюється за панеллю. Вся підводка ховається всередині стіни. Змішана вода виходить із стіни через шлангове з’єднання, до якого прикручується душовий шланг з гігієнічної лійкою. Держатель може бути об’єднаний зі шланговим підключенням в єдине ціле, а може виступати окремим компонентом. Все залежить від вашого побажання.

Для гігієнічного душу, як прихованого монтажу, так і настінного можуть використовуватися не тільки звичайні змішувачі, але і змішувачі з термостатом. Гігієнічний душ з термостатом більш зручний у використанні, так як при включенні вода відразу йде необхідної температури. Але за це зручність доводиться розплачуватися більш високою ціною.

Шланг для гігієнічного душу в туалеті зазвичай потрібно коротше стандартного, так як гігієнічний душ знаходиться поруч з унітазом (біде). В наявності завжди є якісні шланги для гігієнічного душу довжиною 1,0 м, 1,25 м, 1,5 м, 1,75 м.

І наостанок. Після того як ви покористувалися гігієнічним душем не забувайте закривати змішувач, щоб шланг і лієчку не залишалися під тиском на довгий час. А в ідеалі — спочатку закрити змішувач, потім відпустити кнопку на гігієнічної лійці. Так шланг і лійка прослужать вам набагато довше.

Короткий опис статті: туалет душ Гігієнічний душ в туалеті поруч з унітазом (для біде в ванну) — готові рішення! Гігієнічний душ із змішувачем Grohe, Hansgrohe, Damixa, Kludi. Гігієнічний душ з термостатом з вбудованим змішувачем купити. Гігієнічний душ, унітаз, в туалеті, ванній, гігієнічний душ Grohe (Грое), Damixa (Дамикса), гігієнічний душ з термостатом, Hansgrohe (Хансгрое), гігієнічний душ з вбудованим змішувачем, купити, ціна, Kludi (Клуди).

Джерело: ГІГІЄНІЧНИЙ ДУШ для унітазу в туалеті. Змішувачі з гігієнічним душем.

Також ви можете прочитати