Фасад під камінь або облицювання фасаду цокольним сайдингом

08.09.2015

Використання цокольного сайдинга в якості облицювального матеріалу дає можливість створювати унікальні, стильні та оригінальні дизайни фасадів під камінь.

Даний обробний матеріал використовується не тільки в якості естетичного прикраси фасадної частини будівлі. В першу чергу за допомогою цокольного сайдинга захищають вразливі частини будинку. Так фундамент будинку може руйнуватися від впливу талих вод, деформуватися з-за перепаду температур в міжсезоння. Використання цокольного сайдинга дозволить зменшити руйнівний вплив різного роду факторів на фундамент і стіни будинку.

Для виготовлення облицювальних панелей використовують надміцні полімерні матеріали, що мають тривалий термін експлуатації. Цокольний сайдинг простий в монтажі. Для закріплення панелей на фасадній частині будівлі не виникає необхідності використовувати додаткові ресурси (залучати до роботи професійних майстрів).

Панелі цокольного сайдинга імітують фактуру і малюнок кам’яної та цегляної кладки, випускаються в різній колірній гаммі.

Панелями можна обшити як окремі частини будівлі (кути, віконні прорізи), так і всю площу зовнішніх стін. При бажанні можна комбінувати плитки сайдинга різних кольорів або фактур. Віддавши перевагу такому варіанту облицювання фасаду, необхідно скористатися допомогою досвідчених фахівців, які допоможуть підібрати матеріали.

Важливо також відзначити, що панелі цокольного сайдинга пожежобезпечні і не мають у своєму складі шкідливих хімічних речовин.

Цей облицювальний матеріал також можна використовувати для декорування внутрішніх приміщень, наприклад: їдалень, передпокоїв, камінних залів і кімнат відпочинку.

Переваги цокольного сайдинга:

— Сайдинг відповідає самим жорстким стандартам якості і розрахований на тривалий термін експлуатації (30-50 років).

— Він стійкий до атмосферних і фізичних впливів: не тріскається, не осипається, не вигорає на сонці, не гниє, не піддається корозії, чинить опір удару. Він бездоганно витримує вплив погодних примх Росії, де спекотне літо змінює холодна зима. Температурний режим стійкої експлуатації від -60°С до +80°С, (монтаж можна вести при температурі до -30°С).

— Володіє унікальною вологостійкістю: їм можна обробляти приміщення басейнів, кімнат відпочинку в саунах і тд. Витримує тривале занурення у воду і багаторазове заморожування в лід. Гарантована морозостійкість більше 700 циклів(на ділі практично необмежена за рахунок відсутності пор в матеріалі).

— Володіє унікальними антивандальними властивостями. По ньому можна стукати кулаком або молотком, ходити по ньому ногами і тд. Панелі не мають різкого запаху, на відміну від панелей, виготовлених з склопластику

— Використовуючи панелі, ви можете уникнути нагромадження каменю та цементу у дворі під час монтажних робіт, вам не доведеться піклуватися про посилення фундаменту, що неминуче довелося б робити при облицюванні натуральним або штучним каменем, до того ж роботи займуть лічені дні, а не тижні і місяці.

— При обробці дерев’яних будинків наше покриття буде довговічніші і дешевші, ніж обробка «вагонкою» з урахуванням трудовитрат на монтаж і обробку. Без особливих зусиль можна надати вигляду кам’яного палацу будь-якого, в тому числі і дерев’яного будовою.

Мінуси цокольного сайдинга:

— Мінусом цокольного сайдинга є високий показник плавлення. Як відомо, він не горить, але зате дуже швидко плавиться. З цієї причини цокольний сайдинг не застосовується для будівництва промислових будівель та споруд, а також він заборонений для використання при зведенні пожежонебезпечних об’єктів.

— Деякі види цокольного сайдинга можуть вицвітати — в основному це стосується панелей, пофарбованих у яскраві кольори. Також, вицвітати можуть і панелі цокольного сайдинга, які пофарбовані тільки з одного боку. Крім того, сайдинг може почати тріскатися, якщо при монтажі його закріпити «намертво». Щоб уникнути цього, потрібно з’єднувати панелі так, щоб вони при тепловому розширенні або стисненні могли вільно рухатися.

Короткий опис статті: сайдинг під камінь Енциклопедія: фундамент, стіни, фасад, дах, внутрішнє оздоблення Енциклопедія: фундамент, стіни, фасад, дах, внутрішнє опорядження

Джерело: Фасад під камінь або облицювання фасаду цокольним сайдингом

Також ви можете прочитати