Дизайн туалету, дизайн ванної кімнати поєднаної з туалетом фото площею 5 кв.

07.10.2015

Дизайн туалету, а також і дизайн ванної кімнати поєднаної з туалетом площею 5 кв. м

В туалеті і у ванній кімнаті люди проводять достатньо часу, тому до дизайнерському оформленню і до ремонтних робіт у цих приміщеннях необхідно поставитися з максимальною уважністю. З самого початку необхідно визначитися, що людина бажає отримати по закінченню робіт. Часто власники невеликої квартири поєднують два приміщення, поєднуючи вдалий дизайн ванної кімнати з туалетом. Для цього потрібно зважитися на вимушену перепланування, хоча це того варто. Дизайн ванної кімнати поєднаної з туалетом фото площею 5 кв. м у наших дизайнерів.

Дизайн туалету і ванної з переплануванням

Будь-яка людина має знати, що дизайн туалету і дизайн ванної кімнати маленького розміру , дизайн ванної кімнати маленького розміру з душовою кабіною з переплануванням не повинен включати інших приміщень, так як перепланування санвузлів дозволена тільки в їх межах та в межах підсобних кімнат, виключаючи житлові приміщення. Тому туалет може бути переплановано і об’єднаний з ванною кімнатою, а при кардинальних рішеннях і з частиною коридору.

Якщо запланованийдизайн туалету поєднаного з ванною кімнатою. роботи необхідно почати з демонтажу трубопроводів і сантехніки. Потім можна перейти до облицювання стін, стелі та підлоги. Після цього дбайливий господар повинен подумати про гідроізоляційних роботах, адже експлуатація електропроводів буде здійснюватися в умовах вологості, що вимагає прийняття заходів безпеки. Все обладнання треба заземлити, електричні прилади перевірити на справність і безпеку. В якості освітлення у ванній кімнаті і туалеті краще використовувати світильники, що мають не більше 12 вольт.

Необхідно продумати все до дрібниць. При виборі сантехніки не варто купувати дешеві китайські вироби. Це ж стосується і труб, значення яких переоцінити складно. Мало того, що неякісні труби прослужать дуже мало, наслідки їх протікання можуть звести нанівець найдорожчий і якісний ремонт приміщення. Це також стосується і змішувачів, які краще купувати у відомих на російському ринку виробників. Найкращий варіант змішувачів – це вироби, що мають термостат (напір/ температура води). Всі наявні армовані шланги не потрібно вбудовувати в стіни, вони повинні добре проглядатися. Якщо тиск води велика, бажано встановити регулятор. Треба вже подумати і про керамічній плитці. керамограніті для підлоги .

Короткий опис статті: дизайн туалетів Туалет дизайн (фото) Волгоград – дивитися каталог. Мережа магазинів «КерамикСтрой» р. Волгоград (8442) 31 92 79 + 7 904-417-67-93 дизайн ванної кімнати поєднаної з туалетом фото площею 5 кв. м

Джерело: Дизайн туалету, дизайн ванної кімнати поєднаної з туалетом фото площею 5 кв. м |

Також ви можете прочитати