Дизайн інтерєру маленької ванної кімнати, кращі ідеї з фото

28.09.2015

Дизайн інтер’єру маленької ванної кімнати — ідеї, фото, рекомендації

Історія виникнення ванних і туалетних кімнат сходить до Стародавнього Сходу — саме там близько 5 тис. років тому з’явилися перші приміщення з унікальною системою подачі води та каналізації.

У Стародавньому Римі, Греції, Китаї догляд за тілом вважався основою здоров’я і довголіття, тому розмір приміщень відповідав цієї значущої ролі.

У сучасному світі культ гігієни поступився місцем війни за життєвий простір: для збільшення житлової площі кухня і ванна скорочуються до мінімуму. Щасливі власники квартир намагаються «відіграти» хоч кілька зайвих квадратних метрів від сусідніх приміщень, але найчастіше цих потрібних метрів просто немає.

Не тільки росіяни стикаються з подібною проблемою: дизайнери і архітектори Європи, Японії, Китаю, Америки знайомі з маленькими ванними не з чуток. У кожній країні знайшли свої оригінальні способи розширення простору:

Дизайнери Японії — прихильники прямих і строгих ліній. Лаконізм і практичність у поєднанні з прагненням до ідеальним геометричним формам надають обсяг квадратним ванних кімнат.

Європейці — французи, німці, англійці — шанувальники вікон і цікавих аксесуарів. Природне світло і «відволікаючі» елементи дозволяють забути про реальні розміри кутового приміщення.

Греки та італійці (представники найдавніших цивілізацій) знаходять насолоду в переливах світла і мозаїчних панно. Нескінченність малюнків і візерунків не тільки зачаровує і зупиняє час, але і приховує недоліки витягнутих прямокутних кімнат.

Практичні американці — прихильники прогресивних і технологічних рішень, що створюють багатофункціональний центр гігієни на мінімальному просторі.

У чому ж рішення?

Як створити свій ідеальний дизайн інтер’єру маленької ванної кімнати?

Деякі дизайнери стверджують, що шлях до гармонії в комбінація архітектурних рішень з усього світу, їх несподівані поєднання. Чи Правильно це?

Авторові здається, що правильне рішення — вивірене поєднання функціональності та дизайну. На крихітному (буквально 3-4 квадратних метрах) просторі складно поєднати кілька різних стилів або дизайнерських рішень і тому правильно буде вибравши певний стиль працювати з деталями, аксесуарами, кольором лише в його межах. Це і дозволить домогтися і функціональності, і красивого інтер’єру.

Короткий опис статті: дизайн маленького туалету Правильна робота з простором дозволить створити унікальний інтер’єр маленької ванної кімнати. Ми зібрали кращі фото та ідеї. Навіть при самих невдалих ванна, ванна, дизайн, інтер’єр, раковина, санвузол, фото

Джерело: Дизайн інтер’єру маленької ванної кімнати — кращі ідеї з фото

Також ви можете прочитати