Діатоміт, Диатомитовая крихта, Фільтри, Фільтруючі матеріали, що Органо

13.04.2017

Комп’ютерні магазини Костаная

Всі рукоділля на Вузлик.ру. Безкоштовне рукоділля своїми руками. Вузлик.

Комп’ютерні магазини Костанай Вирішив я купити собі монітор, старий зламався, і вирішив його зробити і новий придбати на всяк випадок, нехай буде два, ну і напевно спрацював інстинкт купівельної активності. Спочатку вирішив здати в ремонт старий, він досить хороший. Заїжджаю в магазин, адже ось вилетіло його назва, яка знаходиться на 2 поверсі, якщо їхати по Баймагамбетова, не доїжджаючи з боку центру до Зеленого базару, поворот наліво. Там нещодавно проклали нову дорогу. Магазин хороший, та і хлопці там займаються ремонтом досить оперативно працюють, віддав монітор, пообіцяли глянути і зробити відразу, поки я походив по магазину хвилин двадцять уже поміняли згорілі транзистори і зробили. Загалом за півгодини я знову оживив свій монітор, ну тепер пора вибрати собі новий, поїхав я по магазинах.

Перше, що стало кидатися в очі, це відсутність продукції компанії AMD, вони звичайно випускають монітори а процесори, але з досвідом 14 років за комп’ютерами, дуже навіть люблю використовувати ці процесори, як з урахуванням чіткої ціни, так і відмінною продуктивністю. Запитавши пару менеджерів, а що не торгують АМД, почув, що на них немає попиту, наступне питання ставив їх у глухий кут: — А як ви дізналися, що немає попиту, якщо ви ними не торгуєте? Тут зазвичай менеджер губився. Наступним враженням стало повальне захоплення ноутбуками, навіть не підозрював, що комп’ютерний маркетинг в ноутбуках настільки сильно просунуть. Ціни на них в костанайских магазинах починаються від 45 тисяч тенге, це по рекламним акціям, комп’ютери відверто слабкі, до власне самого дорогого ноутбука, який бачив в межах 270 тисяч тенге. Є звичайно й дорожчі.

Проїхався по мені відомих комп’ютерних магазини: Фора, потім два магазини поруч навпроти Ощадбанку, потім зіграв у дуже хороший магазин, який знаходиться в Експресі на 2 поверсі. Стояла спека, а там плавали такі красиві рибки у двох акваріумах, що відразу захотілося пити. Заявивши менеджеру, що це сумно, коли поруч рибки у воді, стоїть спека і немає води попити, поїхав в новий магазин ОСП комп’ютерс. Причому сам навіть не згадав, чарівна дівчина з сином, купували відеокарту Радеон, про яку хлопчик мріяв і інше брали в ОСП. А знаходиться цей новий магазин за АБАЯ, біля магазину Океан, де раніше находилсся великий автомагазин.

Заходжу, сидить усміхнена дівчина, підійшли запитали, що цікавить, відповів що монітор, прийшла дівчина, консультант, вирішив перевірити її на міцність, ось кажу потрібен монітор нормальний, ну думаю зараз будуть навалювати, проте ж ні, навалювати не стали, стали спокійно розповідати про переваги тієї або іншої марки, причому грамотно. По ціні-якості вибрав Філіпс АОК і на мій Самсунг. Зараз думаю будуть незадоволені, що все хочу включити оглянути, немає, тут же дістали всі почали включати, підключати, ввічливо допомагаючи розібратися в налаштуваннях. Рився я довго, перебрав штук 7 моніторів, в підсумку зупинила свій вибір на, як не дивно, до цього мені невідомому моніторі компанії АВК, який є китайською компанією, при ціні в 26500 тенге, я отримав гарненький монітор, з відмінними можливостями і діагональ 24. Швидко все оформив, подякував менеджерів за допомогу і поїхав. Ось така покупка, але природно, що наступна моя купівля комп’ютерної техніки розпочнеться з цього магазину.

Всі рукоділля на Вузлик.ру. Безкоштовне рукоділля своїми руками. Вузлик.

Короткий опис статті: експрес китайський інтернет магазин Комп’ютерні магазини Костанай Вирішив я купити собі монітор, старий зламався, і вирішив його зробити і новий придбати на всяк випадок, нехай буде два, ну і напевно спрацював інстинкт купівельної активності. Спочатку вирішив здати в ремонт старий, він досить гарний.

Джерело: Купити комп’ютерну техніку в Костанаї

Також ви можете прочитати